Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • agemate

    addikt

    Adott egy HD 4850-es kártya, 512MB memóriával, AC S1-el hűtve. A hőmérsékletek rendben vannak, IDLE: 32°C, LOAD: 48°C. MEMIO LOAD: Max 75°C, SHADERCORE 50°C körül terhelve.
    GTA IV-nél az árnyékok még maximális részletességen is csúnyának hatnak, mintha a felbontásuk lenne alacsony. Ez nemrég jött elő, nem volt driver csere, és játékreinstall sem.
    Eddig sem voltak gyönyörűek az árnyékok, de ez a játék hibája volt.
    Bad Compnay 2-nél szögletes az árnyékok széle, mintha nem lenne rajta AA, pedig 2x-eset használok. Ennél a játéknál amióta megvettem, ilyen az árnyék. Természetesen, ha nem figyelem, nem nagyon fedezhető fel, de ha a földre nézek, még célzó használata nélkül is csúnya. Hirtelen ez a két játék jutott eszembe, COD: MW2-ben is hasonló a helyzet, de úgy tudom, ott gyárilag ilyen az árnyék. Metro2033-ban annyira sötét van, hogy nem tudom megítélni, hogy most rendben van-e vagy nincs az árnyék :)
    Mivel több játéknál jelen van a probléma, videokártya errorra gondolok. Catalystban minden gyári beállítás, mipmap van minőségre állítva. Tuning nincs.
    A kártya nem fiatal, 2008 júliusi.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák