Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz DemonDani #28830 üzenetére

    Ha megoldódik a gondod ird már le h mit csináltál vele.
    Elvittem az Iponos srácoknak, hogy ez van. Ott ültem kb. fél órát, amíg telepítgették, meg ilyenek (persze ezt nem láttam, csak hallottam/mondták néha, hogy hogy állnak: amúgy rendesnek tűntek). Aztán egy 3Dmarkot (talán 06) nem tudtak elindítani - érdekes, hogy az nekem sem sikerült itthon (egyikkel sem!), bár én a driver nem teljes/hibás telepítését tudtam elképzelni, a srácok meg ráfogták a tesztgépen összeszemetelt windowsra, mindenesetre ez gyanús. Annak ellenére, hogy két játékot gyönyörűen vitt nálam még tegnap éjjel: Assasin's Creed, ill. Test Drive Unlimited. Na ezekután behívtak, hogy nézzem már meg én is, hogy mi van, "mutassam meg a hibát" (hogy felvehessék gariztatni, mert ugye ha náluk nem produkálja, akkor ráfoghatnák az én lapomra, és a nagyker is visszadobhatja, hogy "teszt ok"): egy bazi hangos hűtő volt mellette (plusz nyitott ablak, behallatszó pesti forgalommal, stb.), de nem is kellett 3D módba váltani, 2D módban is hozta a ciripelést, ahogy az ablakokkal szöszmötölt az egyik srác (ATI Toolt telepített, hogy majd a "szőrös kockára" nyűszíthet a kari, viszont az sem indult). Érdekes. Szóval ez van. Átvették: jövő héten lesz csere kari, remélem az rendben lesz, mert ha nem, akkor el sem hozom, és rendelek inkább rögtön egy Sapphire-t...! Deja vu...:o

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák