Hirdetés

Aktív témák

  • ->Raizen<-

    veterán

    Ez az első alkalom hogy fekete pontot kérek valakinek de ennek is eljött az ideje. Vettem egy ABIT ST6-os tualatin ready-s alaplapot Imperator999-től [link] Meg is érkezett a csomag átvizsgáltam szemmel az alaplapot és a ps2 portnál keményen le van hajolva az alaplap sarka irtam is neki ezt hogy adhatta így el a válasza az volt hogy nem vette észre gondoltam valószínű. :U Mind1 beszereltem és a megpróbáltam beledugni a ps2 portba egy optikai egeret nem tudtam ütközésig. És persze nem is működött. És jött még az a jelenség hogy ha ott megmozdítottam az alaplapot akkor szépen eltűnt a kép minden lefagyott az egész gép. A hátlapot természetesen nem lehetett a gép hátuljára illeszteni mivel akkora a deformitása a fentebb taglalt helyen. No akkor usb-s egér lesz használva azzal jó stabilnak tűnik a gép bár néha a monitor kattan egyet fekete kép aztán minden jó ezelőtt ilyet sose csinált. A másik negatívum hogy elfelejti a beállításokat a bios minden teljes áramtalanításkor amikor a konnektorból is kihúzom a tápkábelt. Vigyázzatok ezzel az emberrel! És a hirdetésem amire jelentkezett: [link]
    Feketét neki! :(((

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák