Hirdetés

Aktív témák

  • animatrix11

    őstag

    Soha nem adtam még egy embernek ugyanazért piros és fekete pontot is de most ennek is eljött az ideje, több egy-másfél hónapja volt egy üzlet a csaló neve: rotaboy 4 memóriát rendelt 5k/db áron, előre utalta a pénzt minden teljesen rendben volt, végül személyesen jött érte, nem postán küldtem, igen ám csak a 4 memóriából egyet elkavatam valahova, ezért visszaadtam neki 5kt, pár nappal később meglett szóltam neki ha kell viheti, mondta hogy igen, de küldjem le ha tudom mert nagyon sürgős neki és ő utalja a pénzt, 2 nap amig átjön, mondtam rendeben, elküldtme a memóriát, mert korrektul utalt előzőleg meg normális fazonnak tűnt, megelőlegeztem a piros pöttyöt neki, itt volt a hiba, egy hét után sem jött meg a pénz, felhivtem hogy mi a f.sz van, erre közölte hogy jajj elfelejtette, utalja, utána 2 hétig semmi, ráírtam kb 2szer közölte hogy jajj korházban volt, várjam meg a dec. 3át akkor lesz pénze azóta semmi, nagyon trükkös csaló! Nagyon vigyázni vele, én meg integek az 5kmnak :W Fekete pont neki

    Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Aktív témák