LOGOUT ajánló: e-book olvasók, NES retró, tesztek
Elektronikus könyvolvasó választása – szerző: aggleany
Ez az iromány azoknak szól, akik mostanában szeretnének e-book olvasót vásárolni. Én nemrég estem át a választás nehézségein, ezért még friss az élmény. Remélhetőleg a felsorolt szempontok segíteni fognak azoknak, akik most vacillálnak azon: „Melyiket vegyem?” vagy „Kell-e egyáltalán nekem ilyen?”.
A legelső és legfontosabb, hogy miért is jó az elektronikus könyvolvasó? Nagyon sok olyan indok van, amiért érdemes egy ilyen eszközt beszerezni.
Hirdetés
Az Elektronikus könyvolvasó választása című írás folytatása ide kattintva olvasható.
Játékok a NES korszakból – szerző: d@vee
Mai írásomban szeretnék egy kis múltidézést a NES korszak felelevenítésével. Szerintem minden ember, aki játszott anno a Nintendo egykori konzolján, tudja, milyenek voltak az igazi, hardcore játékok. Nem volt tutorial, sem YouTube végigjátszás, csak te/ti, a kontroller(ek) és a játék. A sokszori újrakezdés szinte garantált volt, a nehézség pedig... na, azt nem kellett állítani, volt egy és kész. De az az egy az büntetett.
Manapság persze nem nagyon múlatják az idejüket a gamerek ilyesféle régi időtöltésekkel, ma nincs olyan, hogyha meghalsz, elölről kezded a pályát, mert mentés nuku... Ma van szájbarágás, checkpoint 10 percenként, végtelen élet... Kevés az ellenpélda. De térjünk vissza a cikk fő témájához, a NES játékokhoz. Most a számomra 6 legjobbat mutatnám be röviden, biztos vagyok benne, hogy lesz olyan, aki fel fog ismerni párat közülük. De a top 6 előtt egy kis nosztalgiázás.
A Játékok a NES korszakból című írás folytatása ide kattintva olvasható.
Frissítsünk Win 3.11-ről Win7-re – szerző: bacsis
Igaziból a Windows operációs rendszerek mélylélektana sohasem érdekelt, éppen csak annyira mélyültem el benne, amekkora igényem volt a felhasználására. Az mindig is tetszett benne, hogy lehet upgrade-elni egy korábbi verziót egy újabbra, ám ezt különösebben szintén nem használtam ki, egészen idáig. Úgy gondoltam, ha már lúd, akkor legyen kövér, és kezdjük Windows 3.11-től az egészet.
A Frissítsünk Win 3.11-ről Win7-re című írás folytatása ide kattintva olvasható.
További LOGOUT anyagok:
- Acer Aspire R7 – Egy új korszak: A PROHARDVER! által is tesztelt fura külsejű notebook vásárlói szemszögből, azaz Barthezz2 szemével;
- GTX 480 vs. HD 6970 vs. HD 7870: ricshard444 mérésekkel alátámasztott VGA-vásárlási tanácsa az alsóházból;
- HD 7970 vs. HD 7870 Crossfire: CrossFire kártyák csatája szintén ricshard444 tollából.
A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!