Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Freel

    tag

    Sziasztok!

    Segítsetek légyszíves. Vettem Blade-et. Hekkeltem világba, új ROM, vissza régi, betűtípus, húzás... stb. minden. De. Egyetlen egy játékot nem tudok elindítani rajta. Assassin Creed, Splinter Cell, NFS - Shift, Dungeon Hunter... semmi. Villan egyet a kép és vissza a menübe. Mi lehet a baj. A 3d teszt programban 39 FPS-t kapott a teló. Bár a 3d-s gyorsítást leírás alapján nem tudtam megcsinálni, mivel az adb nem tudja elindítani a daemon-t... Most akkor mi van? Hogyan kell bekapcsolni a letiltott 3d-s gyorsítást? Tényleg le van tiltva? Mindegyik ROM alatt? Ne haragudjatok, de nem találtam erről kimerítő infót...

    Üdv.

  • Freel

    tag

    válasz #19617792 #21679 üzenetére

    Az első hozzászólásból kiindulva minimum három helyről töltöttem le olyan win7x64 blade drivereket amikre a feltöltő esküszik. Mindent feltelepítettem biztos ami windows és működik is látszólag minden. Bár a kill server és start daemon server semmit nem ér és bármit csinálok bármilyen romon nem hajlandó az adb devicesnél kiírni a telót. Napok óta bújom a nem honos fórumokat is és semmi nem működik. De ha azt mondjátok, hogy pl egy jelly RLS7-en is be van kapcsolva a 3D, akkor megnyugodtam, mert úgy gondolom, hogy a 3d-s gyorsítás bekapcsolása végett akarnám csak használni az adb-t... Vagy nem jól gondolom? :-)

    Sacco: most már értem... nincs valami link ahol leírják, hogy a Blade-n melyik játék melyik verziója fut? Eddig csak az nCore-t használtam, ott eddig nem sok Blade-essel találkoztam....

    [ Szerkesztve ]

  • Freel

    tag

    válasz Saccco #21685 üzenetére

    Sacco: látom Te kened vájszolod a témát. Had írjak le még valamit. Feltettem jópár ROM-ot, de megmondom őszintén valahogy a hiányosságai ellenére nekem az eredeti T-Mobilos tűnik a legösszeszedettebnek (hihetetlen, hogy két pohár bor után ezt még le tudtam írni..). Szerinted melyik a legstabilabb, leggyorsabb, leg-leg tutitutibb ROM jelenleg??? Melyikkel érdemesebb foglalkozni bővebben? Őszinte leszek nekem egy nem használt dominós kártya van most a Blade-ben és a készüléket magát nem is használom, csak arra, hogy az Android hekkeléssel ismerkedjem... Így most még tapasztalatot gyűjtök és úgy vélem még MINDIG nincs igazi TÖKÉLETES ROM a BLADE-re ami a készülék összes erőforrását megfelelően kiaknázná... Vagy nem jól látom?
    Légyszíves írj(atok) ez ügyben. (Jöhet priv is)
    U.I.: jelenleg nem létezik főzött 2.2-es ROM magyarul??? Mert erre sem találtam egyértelmű NEM-et!!!

  • Freel

    tag

    válasz energy_ #21697 üzenetére

    Jesszus! Az egy dolog, hogy nekem egy AMD Phenom II X6 megfelelő hűtéssel megy mondjuk 3.8 - 4.0 Ghz-en... De, hogy egy telefont felhúzni?!? Nem féltek, hogy elpukkan a proci és dobhatod ki a kutyáknak szétrágni a telót??? Vagy ennyi zsozsótok van, hogy veszel másikat oszt jóvan???

  • Freel

    tag

    Hali.

    Most csináltam egy 4 GB-os kártyára 3004mb FAT32-t, 500 mb ext2-t és 274mb swap-ot.
    Jól csináltam, vagy valamit nem kellett volna? Vagy valami túl sok? Látom itt vagy zsoca. Ha az alpha6-osodat szeretném feltenni jó lesz ez így? Most tanulom a droidkát...

    És TÉNYLEG rendszerezni kellene már az információt! Nem tudom, hogy most a kelzsoca alpha6, vagy a JJ RLS7 az újjabb és, hogy most jön a nyolcas???
    Akkor most mi is van? Hogy is van ez kronológiailag helyes sorrendben?

    [ Szerkesztve ]

  • Freel

    tag

    Én sem értem ezt a függetlenítős dolgot. Én pl. kifüggetleníteném a telefonomat, mert útálom a függőséget :-)
    Ettől függetlenül még függetlenül is csak a 7 éve használt T-Mobilos kártyám lenne benne és semmi más. Akkor mi van? Lecsuknak?

    Más: kelzso: most tettem fel az R8-adat és már kezd alakulni, szerintem mire kész lesz az igazi 2.2 addigra baromi jó oprendszer lesz ez az Android. Viszont megcsináltam az ap2sd-t ahogy leírtad és szeretném megnézni, hogy valóban működik-e, de az R8-ban még a feladatkezelőt sem találom!!! Azt amelyik kiírja, hogy mennyi CPU, RAM használat stb...

  • Freel

    tag

    válasz pc-market #22275 üzenetére

    Szia!

    Mit értesz azon, hogy lássa a teljes rendszermemóriát??? 512-t a 256 helyett? Mert ha ez a kérdésed akkor szívesen leírnám a véleményem, de nem teszem, mert kitiltanának innen...
    Szerinted mi a levesfőző jó édes anyámnak van kiírva lépten nyomon, hogy OLVASD EL AZ ELSŐ HSZ-T???
    Én pl. 4 napig olvasgattam az infókat, bejegyzéseket, logokat, hozzászólásokat, mire fel mertem tenni kérdéseket a telóval kapcsolatban...
    De addigra már túl voltam 6 ROM cserén és mindenféle hekken ami csak létezik...

  • Freel

    tag

    Téma: JÁTÉKOK

    Kipróbáltam pár játékot kelzsoca Jellyfish RLS7-jén, alap órajeleken, tuning nélkül.

    Asphalt 5 HD_3.2.2 - Megy szépen a játék, néha be be röcög.
    Brothers In Arms 2 - Global Front HD_3.1.6 - Elindul, de a játék olyan mintha éjszaka mennék benne. A kontúrok látszanak, de minden sötét. Fekete, vagy mélykék... Játszhatatlan.
    Dungeon Hunter_3.1.1 - Megy szépen, néha röcög.
    N.O.V.A._3.4.2 - Elindul a játék, hang van de kép nincs. Ha valaki el tudja indítani rendesen, dobjon már meg egy privvel, nagyon szeretném kipróbálni.
    Need For Speed - SHIFT_1.0.4 - Megy szépen, nincs gond.
    Angry Birds_1.4.2 - Marketről letöltött játék, megy szépen, de néha röcög, röfög, akadozik... :)
    Restaurant Story_1.0.3 - Marketről letöltött játék. Elindul, de valami szerver hibával kilép pár másodperc múlva.
    Avatar HD_3.2.7 - Háromféle verziót próbáltam ki: Motorola, HTC, Samsung. Egyik sem indult el. Se nem villan, semmi.

    [ Szerkesztve ]

  • Freel

    tag

    válasz Keeperv85 #22731 üzenetére

    N.O.V.A._3.4.2

    Megerősítem amit írtál. YouTube-os videó alapján elindítottam vakon a játékot. A GUI fekete folt és rengeteg textúrahiba van a játékban. A fákban, a földön, az autón, majdnem mindenhol... Sajnálom, jó játék lenne.
    Használhatatlan.

    U.I.: egyébként nemtudom a JÁTÉKOK hozzászólásomat tovább bővíteni??? Szerettem volna egy szép listát felépíteni, mert úgy látom nemigazán létezik ilyen, de nem engedi tovább szerkeszteni! Miért?

    [ Szerkesztve ]

  • Freel

    tag

    válasz ux1 #22737 üzenetére

    Szerintem inkább kimeríti lassan a számítógép (PC) stb. fogalmát, mint a telefonét...
    Egyébként ha 'csak' egy telefon lenne, akkor TE is 'csak' telefonálnál és sms-eznél és nem lennél itt. :N

    22745 Jama85: pontosan ezért szerettem volna egy listát készíteni azoknak akikben él még a kvarcjáték iránti lelkesedés. :)
    Vagyis készítgetem, csak nem vagyok nagy fórumozó, így még nem vágom, hogy hol tudnék olyan PH-s blogszerű, folyamatosan bővíthető oldalt csinálni. Ez itt már inkább chatszoba, mit fórum. Ez a hozzászólás 1 óra múlva már a mélyben lesz...

    [ Szerkesztve ]

  • Freel

    tag

    Skacok, SKACOK FIGYELJETEK!!!

    Ezt találtam:

    link

    Lehet valakinek nem új dolog és itt is volt már róla szó, de most találtam, gondoltam megosztom Veletek.
    Követelmény:
    - 2.2 Froyo
    - 10.1 Flash

    A 2.2 Froyo-nak gye az agyonbuherált verzióit lehet innen Tőletek letölteni, nekem is a kelzsoca RLS7 van fenn. Az stimmel. De mi van a 10.1 Flash-el??? Azt honnan, hogyan lehet feltelepíteni? Nekem valami olyasmihez köti az Adobe, hogy 800Mhz-es proci kell neki...
    Valaki tegye tisztába ezt légyszíves, mert most 50 pont jár ajándékba a letöltőnek!!!!

    Üdv. Írjatok ez ügyben.

    [ Szerkesztve ]

  • Freel

    tag

    válasz kelzsoca #24881 üzenetére

    Mi nem támogat mit?
    Mi nincs meg egy ZTE Blade-ben ami miatt nem megy az a gány Flash 10.1???
    kelzso!!!
    Ne mondd, hogy ez Neked problémát okoz!!! :R
    Nekem IGEN!!!
    Csinálj valamit! :D
    Vazze...

    Saccco 24888: hazudnék ha azt mondanám, hogy értem minden szavad. Egyetlen egyet sem... :)
    De mindegy... Nem megy és kész... Ezt értem. Veszek valami armv7-es telót ezt meg odaadom az asszonynak... Most adom el a PSP-m, valamivel kell pótolni a hiányt....
    :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák