Hirdetés

Aktív témák

  • árulo

    csendes tag

    Üdv mindenkinek........

    Persze az elejétöl fogva olvasom....eggyet sem kihagyva a topicot... :) Ami nagyon jo.Tetszik.
    Amit most irok csak tanulságnak irnám le.....hogy mindenki legyen óvatos.....bár azt hiszem az elején volt erről szó.De most a saját börömön....... :((
    Egész jó kis kormányzati csomagba vagyok...10 meg áfa perc bárhova bármikor......nem is ez a lényeg...
    Na megjött a decemberi számla......telefonálás 2000FT internet 11000Ft.

    Csakis wifit használtam...mivel nem vagyok kezdő minden adatforgalmat..3 G.t stb kikapcs.....az első naptól fogva........kiderült hogy van ebbe a csomagba net start csomag vagy mi a sz...........Na azt tegnaptol letiltattam.
    Győr.Baross nagy T-be be....a kislány mondja......igen ..nagyon sok a panasz..ilyen az android, felmászik alattomosan...IGY MONDTA -::)))alattomosan a netre....és keres kutat...letölt.....stb.
    Panaszlevél ..kivizsgálás indul...én tuti nem használtam adatforgalmat..minden pipát kilöttem.....
    Szóval mindenki nézze meg aki aláir mi van a :( csomaghoz.
    Tanulópénz :( de sebaj a telot imádom ..nagyon joooooooooo.és semmi gondom vele.........Éljen a Froyó.....és a Blade.......

Aktív témák