Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz djnice #10179 üzenetére

    Nem konkrétan TV-re gondoltam, egyéb eszközökre, TV-k lejátszóival nem nagyon foglalkozom, de gondolom nem túl fényesek.

    #10180 Wade0303
    Nem csak TV-re gondoltam, tudom, hogy kevés azon eszközök száma ami mindegyik profillal megbirkózik, X700-asom LG TV-vel nem volt "barát", LG minden HDR-t Dolby Visionben jelenített meg, más TV-vel nincs gond. Egyébként tudtommal nem minden évjáratú LG támogatja az összes DV profilt, mintha a 6-os szériánál is panaszkodtak a belső lejátszóra. Őszintén szólva én nem tesztelem a TV-k lejátszóit, annyira nem érdekel, persze átfuttatok néhány fájlt, de kb. ennyi.
    Elég merész, hogy kapásból az LG-re és a Dolby-ra fogják a dolgot, - majd lesz ez fordítva is

    Főként úgy merész, hogy egy rakás firmware update után még mindig teljesen megbízhatatlan a DV támogatás a készüléken amire egyébként a teljes marketinget építették - igen, amikor megjelent nálam is erősen befutónak számított, egyelőre parkoló pályán van.

    Azt is írta az egyik felhasználó, hogy a VS10 -féle fake DolbyVision egyértelműen rosszabb mint egy normális TV saját lejátszóján az "alap" HDR10. - én eddig olyan hsz-eket olvastam ahol teljesen oda meg vissza vannak tőle. :) :F

    Egyelőre DV ügyben ezer sebből vérzik a Zidoo szolgáltatása így elég nevetséges, hogy megpróbálnak az ezzel kapcsolatos tucatnyi problémából 1db-ot rákenni az LG-re. - igen és csak akkor oldódik meg ha megveszik a licencet, tudtommal ebben az esetben a Dolby küldi nekik a "csomagot" ami zárt, tehát ők azon nem is tudnak módosítani, hibát esetleg megtalálják és kérik a Dolby az orvoslásra.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák