Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fulár

    senior tag

    Hajtott a kíváncsiság a Ressurection Remixel kapcsolatban és az első benyomâsok le is taglóztak a már-már extrém tetreszabhatóság miatt.De a bépített Launchereitől a hânyinger elkapott.Lehet valakinek bejön ez a puritánság de nekem sajnos nem.Szerintem nem mindegy,hogy valami puritán vagy letisztult.Rátoltam egy Go Launchert de azt ennyi erővel a Miuira is râdobhatom.Szóval 2 nap hasznâlat utân visszaraktam a Dev.Eu.Miui 9-et mert a mindennapi átlagos használat során számomra sokkal barátságosabb mint az RR.
    Viszont volt az RR-ben egy Audio Efects nevű progi.Tök egyszerű volt,semmi extra.Csak a Basszust és a virtualizációt lehetett âllitani rajta de mégis olyan hangzást csalt elő füllhallgatóval,hogy rendesen meglepődtem!Akárhogy tekergetem Miuin az Viper4 droidot abból nem tudok ilyen bitang hangzást kihozni.Talâltam egy Twrp-ből föltolható Audio Effect progit de nem működik.Megnyitâsa utân csak fekete képernyő.Ha valaki esetleg tud ebből működő verziót azért nagyon hálás lennék!

Új hozzászólás Aktív témák