Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz Redneck #50238 üzenetére

    Az Arkham Asylum és az Arkham City Xbox One kiadását átrakták UE4-re (úgy emlékeztem, hogy a Bioshock kiadásokat is, de azt kevertem valamivel).

    A Rockstar pedig ugye saját fejlesztésű motort használ a RAGE-et, amit minden játékukhoz külön optimalizálnak. Például a RDR2-ben lévő hálózati rész az kifejezetten az RDR2-höt lett fejlesztve, és szinte csak ők használják a Euphoria (karakter fizika) és Bullet (minden egyéb fizika) technológiákat is. Vagyis nem olyan univerzális mint kicserélni egy UE3 motort egy UE4-re. Persze meg lehet csinálni, hogy újra csinálsz mindet abban, de szerintem a Rockstar nem fog ekkora erőforrást belerakni. Időjárási, bevilágitási, vársi effekteket át tudják hozni gond nélkül, de maga a GTA V nem fog úgy kinézni mint egy RDR2 ebben a kiadásban. Ahogy írta hombre[EU] is, megkapjuk talán megkapjuk a PC-s Ultra 4K felbontást 60 fps-el... talán.

    IntelKiller7: Már a megjelenés elött írták, hogy senki ne várjon egy GTAO szintű világot az RDO-tól, eleve fél évig Béta-ban volt. Időarányosan nézve sokkal kevesebb a tartalom az RDO-ban jelenleg, mint volt a GTAO-ban 2,5 év után, viszont ami benne van az sokkal jobban ki van használva. Vagyis hiába volt 500+ job már a GTAO indulásakor, azok nagy része copy-paste volt. Sokkal kisebb a játékosbázis is, de messze nem annyira halott mint ahogy sokan próbáljak beállítani. Játékosbázis tekintetében simán ott van egy SoT, vagy egy F76 közelében.

    De a válaszom alapvetően arra irányult, hogy kommunikációban oda kell figyelni, hogy mit mond a Rockstar.

    #50241: Rockstar/Take-Two-ról van szó! Simán kiadják $70/€80-ért ezt kiadást! És bár vannak utalások a PC-s file-ok között, de azt simán megléphetik, hogy nem viheted át a karakteredet... (ami esetemben ekkora már bőven 8-éves lesz... na jó a most használt 2. slot majdnem 8 :DDD)

    Bár GTAO esetében ott lesz a különálló kiadás is (Story mode "nélkül")

    [ Szerkesztve ]

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák