Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • meszeske

    tag

    Sziasztok !
    Segítséget és tanácsot szeretnék kérni.Évekkel ezelőtt / 12-13 éve / nagy PC gamer voltam, de jó pár éve eladtam a cuccaimat és jelenleg csak egy régi HP Elitebook és egy ASUS x550 C van amit főleg munkára és filmezésre zenehallgatásra használok.
    A fiam elérte azt a kort /12 éves /amikor kezd belebonyolódni az informatika = játékok világába és nagy dilemmában vagyunk hogy konzol / XBOX One X / vagy gamer gépet építsünk? 4K tévénk van amely alap az Xbox one x-hez.
    Jelenleg kb. 100-120 ezer 2 db játékkal egy új konzol és ahogy olvastam és nézegettem az árakat úgy 200 ezer lenne egy olyan gép amely kb. súrolja az XBOX szintjét amelyhez még kell egy 4k monitor. Sok mindent összevetve játékok, felhasználhatóság mi a véleményetek mi lenne a járható és mennyiért érném el a konzol játék élményét egy PC-vel? Ja és tapasztalatotok szerint érdemes -e beleölni ennyit egy gépfejlesztésne vagy inkább konzol és egy mezei notebook a járhatóbb út ?
    Válaszotokat előre is köszönöm !

  • meszeske

    tag

    Sziasztok
    ! Segítséget kérnék . A fiamnak van egy XBOX One x konzolja de eddig egy régi 17"-os monitprral használta . Szeretnék egy új monitort vásárolni de árban nem akarok elszállni / kb.60-70 ezret szánnék rá /
    Az egyik elképzelés az Acer Nitro XV240Y. Vélemény ? Ebben az árkategóriában még esetleg ezt néztem SAMSUNG 27" F27G35TFWU HDMI DISPLAY PORT 144HZ , de ez VA paneles.
    Felhasználás: Konzoljátékok esetleg YouTube videók és néha prezentációk esetleg irodai szoftverek futtatása egy Notebook-on. Nagyon gondolkodom, hogy foglalkozzam -e a 144Hz -el mert a konzolvilágban azt mondták a srácok hogy az XBOX nem használná ki a 144Hz- et sőt csak 60 Hz amit igényel. Ha viszont így van akkor lehet hogy inkább nagyobb képernyő ,esetleg tegyek hozzá és egy 4K 60Hz egy SAMSUNG U28E590DSL lenne a jobb választás .?
    Előre is köszi a válaszotokat !

Új hozzászólás Aktív témák