Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz DaveHutt #196458 üzenetére

    A Traction Stability Control (TCS) magyarosan kipörgésgatlót ha kilövöm az nekem a halálom nagyobb teljesítményű autóknál.S2,X kategóriában én versenyeknél bekapcsolom mert a gázzal ott már nagyon csínján kell bánni,ami játék közben nekem nem mindig sikerül.Minden mást viszont ami az irányítást begolyásolja kikapcsolom(fék kormányzásrásegítés stb).Természetesen driftelésnél meg alacsonyabb géposztályban mindig kikapcsolom én is a kipörgésgátlót.Most az FH3 Blizzard Mountain kiegészítőben éreztem úgy hogy csillagos 5-öst adnék a játék irányítására.Ott a havas,jeges pályán teljesen más élmény vezetni az autókat.Téli gumi nélkül pedig tênyleg megszenved az ember,fel kell rakni ha komolyabb nehézségen ha nyerni akar az ember,nem dísznek van.Na meg az az időjárás ha az ember beállítja (blizzard) az nagyon odavág.Havas jeges eső,szélvihar az orráig alig lát az ember.Nagyon eltalálták,akinek nincs meg ez a kiegészítő az FH3-hoz most ne hagyja ki mert akciós a héten még.Nekem olyan volt mint ha egy új Forza játékot kaptam volna egy kisebb térképpel.Kiegészítő de a legtöbb autós játéknál ami mem Forza többet ad pedig csak egy kiegészítő.Igaz én a Hot Wheels kiegészítővel is így voltam.Kellemes csalódás volt nekem,mert a gyereknek szántam akit nem izgatott fel nagyon én meg 3-4 délután felse álltam előle.Közel 10év ps után mondom azt hogy csak a Forza sorozat miatt is megérte volna xbox-ra. váltanom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák