Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

(#1) Sanya

Sanya
(veterán)

Milyen napszemüveget érdemes venni, mert a közeljövőben (holnap ) szeretnék 1-et venni. Nektek milyen van és mit ajánlotok?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) Shim válasza Sanya (#1) üzenetére

Shim
(őstag)

Ha van zséd akkor oakley mindenképpen. Csak el ne veszítsd :)
http://www.oakley.com

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#3) Cane

Cane
(őstag)

Polaroidot. Ha egyet felpróbálsz, akkor a fejedet jobbra-balra biccentve megtudod mi az a polaroid féle polárszűrő. Vezetésre pedig tökéletes.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4) turho válasza Sanya (#1) üzenetére

turho
(őstag)

Most láttam jó áron heggesztőpajzsokat, egy segédeszköz-katalógusban.
Többfunkciós eszköz, szép és véd :) Divatteremtő lehetne. Darth Wader MEO Edition modell.
Mondjuk az ellen nem véd :DDD

(#5) fügike válasza turho (#4) üzenetére

fügike
(senior tag)

:DD:))

Boci-boci tarka!:D

(#6) Fr4G

Fr4G
(aktív tag)

jól is nézne ki :D

(#7) Superman

Superman
(nagyúr)

Csatlakozom, szerintem is Polaroidot.

--R.I.P JuanG--

(#8) neduddki válasza Sanya (#1) üzenetére

neduddki
(nagyúr)

Hi!

Polaroiddal en is egyet ertek, habar nehanyan nagyon szigyak a keret minoseget, mellete hozzatennem hogy zeiss, altalaabn eleg jok a keretek, ha enyit nem akarsz aldozni akor avanglion, a RayBAn-naka keet minosege kritikan aluli!
Amugy tuti recept elmesz veszel egy markas keretet /jaguar nekem ez nagyon bejott/, esetleg titant es tetecc bele ojjan lencset amijjet akarsz, mongyuk a teccolegesen szinezett muanayg ultravekony essilor szinezve ugy 10-15 kornyeken/db, esetleg zeiss ultravekony uveg szinevve kicvsit olcsobb! esz azok biztos hogy tugyak azmit allitaank!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9) gesuz válasza Superman (#7) üzenetére

gesuz
(senior tag)

A polarid PP a legjobb,de a MEO editon is rulez

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#10) Incognito

Incognito
(senior tag)

Hát szerintem Oakley-t csak akkor vegyél ha vannak felesleges tízezreid mert ott a márka +30-40 ezer forintot nyom. A polaroid-nak szerintem nagyon jó a lencséje. Gagyit viszont semmiképpen ne vegyél mert ha jól tudom nem eléggé szűri az UV sugarakat a pupillád viszont kitágul (mivel a fényt nem annyira engedi át) és a sugarak kegyetlenül megtámadják a szemedet).

(#11) Panther

Panther
(HÁZIGAZDA)

Csakis Tesco Gazdagásosat :))

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#12) atus

atus
(senior tag)

Ray Ban lencsék még nagyon jók. Még régebben találtam egy ilyen márkájú pilótaszemüveget (asszem ígyhíjják) és abban nagyon jó volt nézelődni, csak nagyon nem tetszett maga a forma. Meg egyébként sem szeretek napszemüveget hordani. Polaroid is jó, nekem most Smith van sportolásra, az praktikus, mert cserélhető lencsés.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#13) Agyzuzo

Agyzuzo
(addikt)

Heh, én most vettem szokásos fél éves lencsémet Vision Express-ben és hozzámvágtam egy frankó napszemcsit. San Marco, UV400 és 10 ruppó amúgy. Teljesen korrekt, meg ingyé' is volt. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#14) Shim válasza Agyzuzo (#13) üzenetére

Shim
(őstag)

Mint mán mondtam oakleyt csak és kizárólag akkor ha sok zséd van...de akkor is az a legjobb :)
/off
Kitartóan nem műxika link az aláírásodban Agyzúzó...
/on

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#15) PeliScan válasza Agyzuzo (#13) üzenetére

PeliScan
(addikt)

kissé off:
milyen lencséd van? félkemény? vagy van lágyból is fél éves?
hogyha nem túl indszikrét, hányas? :)

érdekelne engem is, bár én már nem vagyok kispályás, 5,5 és 6os a cucc. ;]
on

(#16) Biaggio válasza Sanya (#1) üzenetére

Biaggio
(őstag)

Avangliont NE! :))

(#17) Panther

Panther
(HÁZIGAZDA)

Most nemazért, de hogy lehet 1.000 Ft-nál többet kiadni egy napszemüvegre? :DDD

(#18) PrinczA válasza Panther (#17) üzenetére

PrinczA
(őstag)

En sem ertem mi kerul huszonharmic-eft-ba tan csak nem az a par betu ott a jobb felso sarokba?
Esetleg bolt cim sem jonne rosszul ahol venni is lehet ugy 5eft alatt, ennel tobbet nem szannek ra.

(#19) Agyzuzo válasza Shim (#14) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

OFF
Nekem már igen!
ON

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#20) Agyzuzo válasza PeliScan (#15) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

Hát már én se vagyok kispályás... :) -5 meg -5,5 (bal-jobb), amúgy Bausch and Lomb SoftLens 66-ot tolok (lágy havilencse) + CibaVision löttyöt (ócsó meg jó, meg múltkor adtak hozzá ajándék bögrét :D). De nyáron bepróbálok egy lézeres szemműtétet, haverom látását feljavította 160%-osra!!!

(#21) Panther válasza PrinczA (#18) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Én a Metro-ban (nem BKV-s) vettem az enyémet, 200 Ft-ért :) De mondom, Tesco gazdaságos rulz :D

(#22) Agyzuzo válasza PeliScan (#15) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

Ja igen. A fél évest úgy értettem, hogy fél éves adag!!!

(#23) PeliScan válasza Agyzuzo (#20) üzenetére

PeliScan
(addikt)

Jah! Úgy fél év!! Nem tom, én ProCleart használok, de akkor lehet, hogy bepróbálom ezt, ha nem sokkal drágább!

160%?!! Akkor rögtön túllátó lett, vagy mi..? :)

(#24) Agyzuzo válasza Panther (#17) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

Én még soha nem adtak ki pénzt napszemüvegre... :) Az elsőt pár éve ajándékba kaptam, aztán mikor aktuális lett a csere pont mentünk Angliába sulival és a Buckingham Palace előtti füves téren találtam egy újat, ami mellesleg iszonyat zsír jó kis szemcsi volt. :) Azt ellopták, utána kaptam egy másikat egyik havertól, aki ''talált'' pár darabot valahol... Most meg ingyé' adták lencse mellé... :)

(#25) Cathfaern válasza Agyzuzo (#20) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ja, csak majd vigyázz, mert az lesz a vége, hogy kénytelen leszel a monitort 2048x1536-ben használni, különben pixeles lesz ;] :)

(#26) Agyzuzo válasza PeliScan (#23) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

Szerintem a havilencsék jobbak, fél év alatt fullra szétgányolódhat egy lenyó... Bnőmnem 1 éves van, én olyat aztán főleg nem vállalnék be (amúgy neki is dettó olyan rossz a szeme mint az enyém). B&L-ből amúgy van még 3 hónapos is. A tied milyen?

A 160%-on meg én is eléggé meglepődtem... Jó kis eredmény... :)

(#27) Cathfaern válasza PeliScan (#23) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Hülyén hangzik, de nem csak parasztvakítás. Ugyanis amikor meghatározták a szabványt (aminek elvi maximuma az '1'), akkor nem a legjobban látó embereket vizsgálták, így lehet az, hogy ''túl lehet teljesíteni''.

Egyébként a témában érdemes olvasgatni ezt a topicot:
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9005398&uq=2904

(#28) tomcs válasza Agyzuzo (#24) üzenetére

tomcs
(őstag)

..off

ugy kaptad ingyen mint en a soroskorsot a phtalin? :DDD

Négy éve két új autónk volt. Most csak egy van, meg egy négy éves. Rosszabbul élünk, mint négy éve.

(#29) Panther válasza Agyzuzo (#24) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Mázlista. :)

(#30) Agyzuzo válasza tomcs (#28) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

Miért, az hogy történt? :)

(Csúnyán szét lesz offolva ez a topic, pedig nem akartam... :D)

(#31) PeliScan válasza Agyzuzo (#26) üzenetére

PeliScan
(addikt)

Én eleinte félkeménnyel idítottam, mert az a hülye nőci aszonta, hogy sajnos az én szememre nincs lány, mert így cilinderes, meg ilyenolyan izék vannak benne.

Mondtam ok, egy pár lencsével b@sztam a rezet 18 hónapig, soxor majd meghaltam, annyira cseszte a szemem, de azért ugye a hiúság nagy úr..! :)

Oszt most már nagyon eréjesen rugdostam a fejit neki, erre beszól, hogy az egészségesebb, azért akarta azt annyira, de perszer, hogy leeht nekem is lágy. Lerúgtam a veéjét nekije. ;]

Szóval most van 6 hónapja lágyam, havi lencsó, és komolyan, a menny!! Érdemes volt másfélévet szenvedni! :))

(próbáld ki; menj be szaunába harisnyába, meg cicagatyába, erre rá egy hatalmas télikabát; 10 perc múlva vedd le őket gyorsan, menj ki a levegőre, és igyál hideg sört. <<< kb ilyen a különbség)

:D

(#32) zrubi válasza Panther (#17) üzenetére

zrubi
(senior tag)

''Most nemazért, de hogy lehet 1.000 Ft-nál többet kiadni egy napszemüvegre?''

Ember a szemeid hogy vannak?? Mikor voltál utoljára szemésznél??

A gagyi napszemüveg rosszabb mintha nem visenél semmit. Kifejezetten káros a szemnek. Mégpedig azért mert a sötét lencse miatt kitágulnak a pupilláid, a és mivel ugye gagyi, védelem nuku, emiatt jól benyelik az összes káros sugárzást...

Egyébként nekem is polaroid van, és legközelebb is az lesz.

zrubi.hu

(#33) tomcs válasza Agyzuzo (#30) üzenetére

tomcs
(őstag)

en valahogy azt gondoltam hogy benne van a sor araban es elhelyeztem a konyhaszekrenyemben :)

Négy éve két új autónk volt. Most csak egy van, meg egy négy éves. Rosszabbul élünk, mint négy éve.

(#34) Agyzuzo válasza tomcs (#33) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

:D Ilyet eljátszottam már én is, de nekem az evőeszközkészlet tetszett meg egy közepesen puccos étteremben. Gondoltam azé' 2 rugó egy bécsi szelet mer' jár mellé a grátisz kés-villa. :D

(#35) Agyzuzo válasza PeliScan (#31) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

Na hallod, a hülye szemészeknek nem szabad hinni, te érzed mitől folyik ki a szemed és mitől nem. Esetem a következő: adva vagyon a SL66-os lenyó (amit írtam is), amit már több mint 2,5 éve használok, teljes megelégedéssel. Aktuális kontroll, új csávó a szemész. Belenéz a szemebe és közli nagy parás arccal, hogy márpedig ezt a lencsét felejtsem el, mert csoda hogy még látok és kivágja az agyam a szememen keresztül és az orromon fog kifolyni a fehérje, stb. Lényeg, hogy frankón felírt egy ótvar szar retek lencsét, ami beleragadt a szemembe, négy karommal kellett 20 percig tépkednem a szemgolyóm ha ki akartam szedni és barnát könnyeztem tőle (valami Focus nevű borzalom volt). Negyed év alatt romlott fél dioptriát a szemem, mikor már 2 éve stagnált 4,5-5-ön... :( Na, sz'al pár hete mikor visszamentem és megmondtam, hogy ezt a szart nyugodtan dugja fel a seggébe és kérem vissza szépen a jól bejáratott SL66-omat. Azóta érdekes módon megint semmi probléma, no irritáció, kényelmes és 18 óra viselet után is ugyanolyan jól látok vele.

(#36) tomcs válasza Agyzuzo (#34) üzenetére

tomcs
(őstag)

ja.. rokonlelek :)

nekem az a bajom hogy altalaban a nagyobb targyak szoktak megtetszeni.. hazahoztam eccer pl 1 olyan beton alju vackot amit utjavitasnal szoktak tomegesen kirakni.. metron bitonsagi kerdezte mer viszem mondom facsemetet ki van irva hogy vi7ek ingyen.. rohogott oszt elengedett de nemecceru szitu volt :)

(#37) Panther válasza zrubi (#32) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Szemeim teljesen jól vannak, 0/0 dioptria, kösz a kérdést :) Mondjuk az is igaz hogy nem vagyok éjjel-nappal napszemüvegben.

(#38) Agyzuzo válasza tomcs (#36) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

Huh, nekem most épp megtetszett egy bazi nagy plazmaTV vmelyik Media-ban, de azt azért nem mertem zsebrevágni... :D Egyik haveromnak volt a mániája amúgy, hogy azokat a villogó vackokat gyűjtötte, amiket útépítéskor kitesznek azokra a betontalpú vackokra amit te is lenyúltál. Volt neki vagy 50 darab, egybekötötte mindet és azzal világította be az egész szobáját. Nem volt egyszerű a srác. :D

(#39) JulWCZar

JulWCZar
(senior tag)

Én most vettem 1990ért leárazott múlt évi készletből maratt Avangliont. Jól néz ki + nem leszel vak á la napfogyatkozás effekt mint a tesco gazdaságosaknál. Azokat be kellene tiltani :(

(#40) zrubi válasza Panther (#37) üzenetére

zrubi
(senior tag)

Akkor vigyázz is rájuk!
pl: Ne hordj gagyi napszemüveget :))

zrubi.hu

(#41) JulWCZar válasza Agyzuzo (#38) üzenetére

JulWCZar
(senior tag)

Én ismerek egy barmot aki alkoholba/formalinba (beletöltve befőttesüvegbe) kisállatokat tart a szobájában. Nincs velük sok gond annyi szent.

(#42) tomcs válasza JulWCZar (#41) üzenetére

tomcs
(őstag)

hol le7 ilyeneket beszerezni? le7 csinalok valami femdarabokkal tuzdelt frankeinstein-egeret az artatlan civilek elriasztasara

telleg van is allatorvoshallgato-ismerosom :)

(#43) JulWCZar válasza tomcs (#42) üzenetére

JulWCZar
(senior tag)

Kisállatot könnyű. Valakinek meghal hörcsöge és elkéred, alkoholnak meg ugye nagy a választék.

Brutálisabbak élő állatot vesznek kereskedésben, és...

(#44) Panther válasza zrubi (#40) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Nincs n*10e Ftom egy szürke üvegdarabra :( :)

(#45) JulWCZar válasza Panther (#44) üzenetére

JulWCZar
(senior tag)

UV filteresből a legolcsóbbak az Avanglionok. kermi bevizsgált (vagy lepénzelt).
Az 2-3Kért már megvan.

Vagy kimész Angliába és szerencsét próbálsz :)

(#46) zrubi válasza Panther (#44) üzenetére

zrubi
(senior tag)

Na de pont ez az, hogy a napszemüveg nem csak egy sötétített üvegdarab!

zrubi.hu

(#47) Panther válasza zrubi (#46) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Az lehet. :) Mindenesetre számomra most kb. ennyit jelent. Hogy nem visz a szél a szemembe minden szart, meg esetleg -- ha kell -- nem látják merre nézek :D

(#48) Agyzuzo válasza Panther (#47) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

Ezzel vigyázz. :) Azt hittem a szemüvegem elég sötét hogy ne lehessen látni a szemem, de múltkor mégis buktam a buszon. A csajnak feltűnt hogy már 10 perce a dekoltázsát bámulom, de szerencsére csak nevetett a dolgon. :) Gondolom már hozzászokott (hogy az milyen durvajó nő volt, ehhhh). :D Úgyhogy mielőtt megveszed nézz erős fénybe és kérdezt meg, hogy belátni-e... :)

(#49) PeliScan válasza Agyzuzo (#48) üzenetére

PeliScan
(addikt)

Ha bevállalósabb a csajszi (vagy jobban feszítessz;]) még jól is jöhetett volna..! :))

(#50) Panther válasza Agyzuzo (#48) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Ó, nyugi, vigyázok :) Tudom hogy belátni, de amikor rámnéz az illető, akkor annyi időm még épp van hogy másfele kezdjek nézni, mielőtt átlátna rajta(m) :D Meg én inkább a szép csajok arcát figyelem, szóval az azért nem is igazán gáz, ha észreveszik. Csak ugye nem illik vkit felűnően nézni... de miért?? :))

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.