Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Beniii06 #34384 üzenetére

    Nem neked szólt az összes, hanem általában ezek szoktak kritikus pontok lenni azokban a Topikokban, amiket én felügyelek.

    Nem is tehetem meg és nem is akarok konkrét moderációkkal kapcsolatban nyilatkozni. És nem is akarom azt éreztetni, hogy XY felhasználó nem ide való lenne. Nem erről van szó.

    Adott helyzetben ezen elvek mentén jártam el, ha nem helyesen annak is vállalom a következményeit.

    Nem akarom, hogy másmilyen legyél, a viccek kellenek, az OFF mennyiségtől és témától függően is mehet, de lesz és van mindig egy szint amin túl úgy érzem közbe kell avatkozni a fenti szabályok figyelembe vételével.

    És igen nehéz igazságosnak lenni, főleg, hogy én is csak egy vagyok közületek. De ha még én sem lennék, akkor szerintem rosszabb lenne a helyzet. Nézzetek meg egy BestBuy Topikot vagy a Koronavírus topikokat. Ilyen élet lenne vagy lehetne a konzolos topikokban is.

    De ezért szeretem az OFF topikokat :D

    Szerk:
    ezt pedig csak a helyzet tisztázásaképpen:

    "Ez aztán egy beváltható kulcs valóban: "THAN-KS4U-RSUP-PORT"
    [link]

    Nem működött."

    Hol nem működött a kód? Hol próbáltad beváltani?

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák