Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slayer006

    addikt

    válasz Lirion #35418 üzenetére

    Nincs 3 szintnyi rested xp. Ha jól tudom 150% a max.

    "Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz Lirion #35418 üzenetére

    Ha jól értem, 30 napig mentél 60-ig, majd utána aktiváltad a BC-t, kértél 10 nap wotlk trialt, és mentél 7 szintet 6 nap alatt. Ez azért lássuk be, hogy egy nagyon aránytalan szintezés, az eleje extrémen lassú, a vége (az elejéhez képest) nagyon gyors. De összességében nagyon lassú a szintezésed (aminek számtalan oka lehet, nem, mint pejoratív jelzőt használtam), de szerintem a legtöbb embert nem érinti a BC, wotlk trial, mert bőven a 30 nap lejárta előtt elérik a szükséges szintet. Ha valaki úgy igazán menni akar (és szerintem a többség ilyen), az most nagyon gyorsan elvisz egy karaktert max. szintig. Trialon egy este alatt megvolt a lvl20, vagy pl. 2009 őszén húztam egy altot, és az 58-68-at egy nap alatt tudtam végigvinni, mert már akkor nerfölték, azóta azt hallottam tovább csökkent a szükséges xp. Ha úgy veszem, hogy a 20-58 ugyanolyan mértékben lett meggyorsítva, mint az 1-20, akkor legyen az egész 2 nap, a BC már régen is egy napos kaland volt, a wotlk rész azért nem piskóta, ha nem gyorsították, akkor minimum 5 nap, de akkor is egy-másfél hét alatt cata trial-t kell beírnia, majd a kódot. Szóval akiknek az a céljuk, hogy minél előbb 85-ösök legyenek (és sok olyan embertől is hallom, hogy ez a cél, akik csak most kezték el a wowot), azok nem tudnak trükközni a trialekkel, mert két héten belül elérik a kívánt szintet.

Új hozzászólás Aktív témák