Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz KraX #97800 üzenetére

    Én is játszottam sokat az első Guild wars-al és szerettem,annak idején azért kezdtem el játszani vele mert a cataclysm kieg miatt otthagytam a WoW-ot,na és panda sem érdekelt,így kellett valami más.Második résszel nem játszottam,mert az elsőt nagyon megszerettem és nem volt kedvem a kedvenc rangerem nélkül másodikba bele fogni.
    Egyébként Sw ToR-ban a Guild Wars-al ellentétben már nem lehet a társunk gearjét fejleszteni.Tökmindegy mit aggatsz rá,akár szénné tuningolt harci páncélt vagy stat nélküli ruhát.A társunk ablakát megnyitva ki is írja hogy tökmindegy mit raksz rá abból úgysem kap statot.Régen ott is kellett a társakat fejleszteni,ma már csak azt lehet hogy mennyire kedvel.Mondjuk az nem egyszerű,az 50-es szint elég kemény meló,vagy sokszáz misi lóvé. Esetleg bankártyával instant lehet.Vannak olyan küldik amikhez minimum 20-as haverság kell,különben az egyszerű küldis néni úgy szájba ver hogy padlót fogsz. :D
    Főleg akkor cki a kedveltség húzása ha van vagy 30 társad.Magasabb barátsággal jobban is craftolnak és hamarabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák