Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fl3x

    aktív tag

    válasz Shamy #59176 üzenetére

    "Számodra lehet nehézséget jelent a mostani raid, de ez nem általános. A mérvadó a progress."

    Én sosem mondtam, hogy számomra nehézséget jelent a mostani raid, az hogy te mit szűrsz le abból amit írok az csak te szövegértrésed minősíti :) Persze az alapján amit írogatsz számomra meglepő, hogy te HC progresszeltél, mikor a szövegértésed a 0-val egyenlő. Már x kommentel elkezdődött "nehézség" firtatása, pedig senkit nem az érdekel, hanem csupán annyi, hogy xy ember és te miből szűröd le?! És jöttök azzal, h itt meg ott ezt meg azt olvastam, ilyen számok, olyan számok, stb. És ez nagyon szép és jó, de még mindig 0 tapasztalatod van a jelenlegi kontentből és mégis papolsz róla. Azt nem vágom, ha te akkora ász voltál régen, akkor boostoltak vagy csak butább lettél és visszafele fejlődsz, hogy nem érted amiről beszélünk :) (vagy mutatja az akkor raid nehézséget, h ilyenek mint te meg tudták csinálni)
    Többet a témához nem fűznék hozzá, nincs értelme.

    [ Szerkesztve ]

    " Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

Új hozzászólás Aktív témák