Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    Jut eszembe, mást nem zavar, hogy amíg elég komoly Lore háttere van a WoW mindegyik nagyobb contentjének elég régóta, ingame egy nagy nulla az egész? és jól utána kell nézni, hogy mi van? Minden nagyobb dolognál változásnál ez volt. Most is: utolsó ingame lore elem az hogy Garrosht elvezetik hogy bíróság elé álljon. Aztán a következő már az hogy megnyílt a portál de aki nem olvas utána semmit sem tud, hogy került 35 évvel vissza Garrosh. Közben meg ott a novella (War Crimes) ami leírja, hogy a Timeless Isles Bronze Dragon, Karioz hülyül be és szökteti meg azzal, amit mit segítettünk neki SoO-ban gyűjtögetni a hourglassal... Cata elején is rengeteg lore volt Grim Batolos történetekről, Sinestráról, stb stb. Nem hiába panaszkodtak itt is sokat a gyenge WoD nyitó eventről, bedobtak pár questet azt ennyi. Mikor Cairne meghalt, annak is úgy kellett utánaolvasni mélyebben hogy mi volt, mert Magatha se sok vizet kavart addig, csak adott párt questet.

    összeszedtem a jópár novellát meg a legtöbb képregényt (a Med'anos történetet is pl akiről 0 szó esik ingame, ahogyan a New Order of Tirisfalról is..., a korábbi, SWP-s történetről, meg a többi) majd elvolvasom egyben. igaz több elég lazán kapcsolódik a WoWhoz de sok igen. kerestem olyat ami leírja az összes képregény meg novella időrendiségét de egyelőre nem találtam ilyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák