Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz animatrix11 #28647 üzenetére

    Hit-nek semmi hatása nincs a CC-re, csak arra van hatással, hogy mennyi esélyed van, hogy eltaláld az ellenfelet. PvP-ben lvl80-as karakter ellen 96% esélyed van, hogy eltaláld, így 4% hit kell ahhoz, hogy ezt 100%-ra feltornázd, ami 105 hit ratinget jelent (ha van talent, akkor értelemszerűen kevesebbet). Viszont nem PvP-zek, így azt nem tudom, hogy annak a 4% miss esélynek mennyire van jelentősége.

    Amúgy komolyan el nem tudom képzelni WoW-ban honnan szedik ezeket a dezinformációkat :F Sok MMORPG-vel játszottam már és volt ahol tényleg semmit nem lehetett tudni a játékról, mert hivatalos oldalakról semmi se derült ki, játékosszám meg kicsi volt ahhoz, hogy nagyon tesztelgetni lehessen. De itt a WoW, kismillió theorycraft playerrel, nagyon sok pontos, részletes információt tartalmazó oldallal, ráadásul alapból is jól "dokumentált" és próbálnak is arra törekedni a fejlesztők, hogy minden egyértelmű és logikus legyen. animatrix, ne értsd félre, ez nem személyed elleni támadás, csak sok olyat látok, hogy valami nagyon elvadult infók terjengenek közszájon :)

Új hozzászólás Aktív témák