Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Indítottam egy druidát hétvégén, sikerült is eltolni lvl14-re - lesz még vele munka. Szegény warrior lánykára nem is igen maradt idő a hétvégén (családról nem is beszélve). :)

    Viszont amiről nemigen találtam infót, vagy ha igen, akkor olyan szinten, amit é még nem értek, az az, hogy mire érdemes specializálni. Arra aptam homályos utalásokat, hogy a balance-ot ne erőltessem, inkább a feralra kellne gyúrni.

    Valaki (gyakorló druida) össze tudná nekem foglalni főbb pontokban, hogy melyik talent specializáció miért jó, és tényleg merre érdemes haladni? Nekem így elsőre a Restoration a legkevésbé szimpi, ha lehet, akkor healer csak mellékesen lennék, és inkább valami önállóan is potens karaktert szeretnék, ezért is nem papot indítottam végső soron.

    Ehhez kapcsolódóan még egy kérdés: ha 'unlearnölök' talenteket, azoknak a pontjait újra eloszthatom? Mi a helyzet a megtanult abilitykkel, amiknek esetleg az előfeltétele volt valamelyik korábbi talent?

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák