Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz fsb1000 #26429 üzenetére

    Szerintem ha választani kell akkor a 90mm DCA 45 mert azt sokáig tudod használni, még T8-ban is jó a 212-es pen a 105-öst meg csak a következő tankra tudod tovább vinni az egy zsákutca semmi fejlesztés nem nyílik belőle. Ráadásul annak a pen-je a 165mm már T7-ben kevés.
    Aki ráveszi magát a francia fejlesztésre az készüljön fel a hosszadalmas mélytorokra ha nem tud kellő mennyiségű free xp-t beáldozni.
    Az ARL44-et két napja szinte kizárólag 9-es csatába teszi, ráadásul mintha direkt összeválogatná az agyhalottakat mellénk.
    Egyszer nem kaptam egy jó 6-os kört, hogy top tank lennék és alázhatnék egy jót.
    Az alap 76mm-es ágyú meg egy rossz vicc azon a szinten de még a DCA30-at is kiröhög bármi ami szembe jön.
    A sebessége nem lenne rossz ha nem kéne Himmelsdor főutcája végig, hogy elérje, fordulni meg mint egy tankhajó, nem vicc kb fél-egy perc egy 180°-os fordulat ha nem akar az ember a fedezékből kitolatni.
    Viszont ha sikerül sebezgetni akkor egész jól fizet szerintem jobban mint a KV-3 még az olcsó lőszerrel is.
    Tehát igencsak javallott bekéredzkedni valami századba ha már legalább ágyú van rajta.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák