Hirdetés

Aktív témák

  • AlexWolf

    senior tag

    Na a hangokról pár szó.
    Sajna nem megoldható, hogy ha valakinek több nemzetiségű tankja van, akkor mindegyik legénysége a saját anyanyelvén szólaljon meg. DE!
    A WoT fórumán olvastam, hogy a developerek felraktak angol, orosz, ukrán és német hangfájlokat, amiket le kell tölteni és bemásolni a megfelelő mappába, és onnantól azon a nyelven fog az összes tank legénysége megszólalni (lásd lentebb).
    Mivel ezek a hangfájlok egy orosz nyelvű oldalról voltak letölthetőek (hála 8 évi orosz tanulásnak :D ) leszedtem őket és felraktam a megauploadra, hátha valaki nem tud vagy akar orosz nyelvű oldalon keresgélni. Itt vannak a linkek ha valakit érdekel:
    Angol
    Német
    Orosz
    Ukrán

    Első hallásra nekem az ukrán jobban tetszett mint az orosz. A német meg über :)

    A zippekben lévő két fájlt a játék főkönyvtárában lévő "voices" mappába kell bemásolni felülírva az ott lévő fájlt.
    Érdemes egy backupot csinálni az eredetiről.

    Ez azoknak hasznos akik egy fajta nemzet tankjaival játszanak és szeretnék, hogy megfelelő nyelven karattyoljanak vagy csak úgy.

    [ Szerkesztve ]

    AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Aktív témák