Hirdetés

Aktív témák

  • Terrorista

    senior tag

    válasz Ghostface #561 üzenetére

    Szia!

    A jatek alatt osszegyujtott goldokbol fizetunk elo premium accountra. Erdemes megvarni mig osszejon 2500 gold, mert a 30 napos idotartam eri meg a legjobban. A 7 napossal az a baj, hogy a 7 nap alatt nem jon ossze annyi gold, hogy ujabb 7 napra be tudj fizetni.

    Premium account nelkul is lehet boldogulni, de vele sokkalta tobb XP-t es creditet kapsz, szoval erdemes osszegyujteni a goldot.

    A szemelyzetet at lehet kepezni egyik jarmurol a masikra. 50-75 és 100%-os atkepzest lehet csinalni. Az 50% ingyenes, a 75% 20.000 creditbe mig a 100% 100 vagy 200 goldba kerul (nem tudom pontosan).

    Na most ha egy tankkal a szemelyzet eleri a kb, 60-65%-os kepzettseget, akkor az uj tankba ulteteskor nem 50% lesz az ingyenes atkepzes, hanem 53-54%. (ezek csak saccolasok, nem tudom pontosan mennyi lesz, de az biztos, hogy nem 50%-rol indulnak). 100%-os kepzettsegnel pedig meg tobb lesz az ingyenes, es a fizetos 75% is novekedik, azaz 20k creditert mar magasabb szinten uzik az ipart a sracok. :)

    A plusz kiegeszito dolgokat nem kell kifejleszteni, azokat barmikor meg tudod venni, ha van ra eleg credited. Arra kell figyelni, hogy vannak tank specifikus cuccok amiket nem lehet eladni, atrakni masik tankra.
    Az egyszer hasznalatos olcso cuccok kozul pedig a small repair kit, oltopalack, small healing kitet ajanlom. Azok neha jol jonnek es tobb eselyed lesz a csatakban.
    Nekem ez a 3 cucc mindig fenn van, anelkul nem indulok neki es a dragabb cuccok kozul pedig a wet ammo rack ami jo es szerintem kotelezo.

    Utolso kerdesedre a valaszt pedig nem tudom, de szerintem reset lesz, az az mindenki tiszta lappal kezd.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák