Hirdetés

Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz Attici #49785 üzenetére

    Nekem olyan fura ez a "eladom, mert sz..nem jó a tank" hozzáállás. Az összes játékbali tankkal lehet jól játszani, ha nekifekszik az ember. Én a Pz38NA-t és a T-50-2-t azért adtam el, mert nem voltam képes elfogadni, hogy nem érzek rá 5 kör után. Tuti ha adok nekik időt, azokat sem adtam volna el. Azok a tankok fantasztikusak tapasztalt kezekben. Azért van több mint 30 tankom, mert az összes mindenki által szidott gép ott áll és használva van. 2-3 naponta mindet meg tudom forgatni kicsit.

    Tipikus ilyen mumus gépek:
    -M6, érdekes nekem tank ász plecsnit adott és rendszeresen lehet vele "ász" kört menni, mert minden ellen lenéz...

    -Jgpanzer4, szintén tank ász, ezzel nehezebb jó kört menni, de látom, hogy nem a tank rossz, hanem a (L)user-ek flamelik a fórumon, ahelyett, hogy megtanulnának játszani vele.

    -KV-2 Viszi a pénzt? Ugyanazzal a játékkal játszunk :) ?Tank szádadban 1 lövesezem az ARL 44-eket és oldalról szinte bármit, ha jó napom van. Volt olyan köröm hogy 3 lövés = 3 kill teljes életerőről.

    Tegnapi tank század eredmény nekem: 9 győzelem, 1 vereség, 1 döntetlen. Köszi srácok! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Aktív témák