Hirdetés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Plasticbomb #36791 üzenetére

    Tegnap T34-essel az egyik oldalt egyedül tartottam, 3 tankot szedtem le és még kb másik 3 volt előttem fedezékbe de durrant akkorát a T34, hogy az E50, IS3 és még egy IS4 is inkább csak pihent, Obj704-et leszedtem, egy IS4-et szintén arty segítséggel és még valami apróbb tankot, én még tartom a pozíciómat amikor nézem, hogy na most nagyon tuti vagyok remélem a többi tank már lassan foglal vagy az ellenség mögé kerül... a francokat, azon kaptam magam, hogy az ellenfél kb 9 tankja leszedte a mi 14 tankunkat és egyedül vagyok...
    (E75 volt kettő is nálunk, a másik oldalon voltak a vacak tankok, de a két ellen arty úgy tűnik a béna csapattársakat rendesen megszórta 4 tankot leszedve.

    (Külön vicc, a 2. IS4 2x pattant rólam szemből és csak kicsit voltam beforgatva mindezt a 63 HP-mel :)

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák