Hirdetés

Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Murder3 #36577 üzenetére

    és kipróbáltam a jagdpanthert fullon..iszonyatosan jó, azért legalább megéri küzdeni na én is a német páncélvadászok irányába kezdek fejleszteni, nevemhez méltón(Panzerknacker_1944)

    most egy fullos Panzerjäger I-gyel(5cm-es ágyúval), négyet lőttem ki az ellenségből, és nem haltam meg, ahhoz képest nem rossz hogy ez a leggyengébb páncélvadász

    mi lesz itt egy jagdpanzerrel és egy jagdpatherrel(irtás), a Jagdtiger ellen már esélyük sem lesz ;]

    abban bízok hogy mivel hamarabb/olcsóbban hozzájutok a Jagdpanzerhez és Jagd pantherhez, mint mondjuk egy Tigrishez, több esélyem lesz a brutális KV-k ellen(sokan nyomulnak azzal, a T-38t tankkal sok esély nincs)

    gondolom egy Jagdpanther olyan erős ágyúval és védességgel van mint egy királytigris(persze hátrány hogy nem forgatható a torony), viszont hamarabb elérhető, olcsóbban

    tényleg ha veszek terepmintát jobban el tudok bújni a bokorban? illetve az csak arra a járműre vonatkozik? mert mondjuk a Jagdpanzerre már érdemes lehet

    ha végeztem a német tankokkal, vagy esetleg közbe is amit kipróbálnék az a T-34/85, gondolom a kategóriájában kimagasló

    a T-26-os milyen? az is jó a kategóriájában?

    még egy hogy tudom hogy valaki ember vagy számítógép(arty)?

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Aktív témák