Hirdetés

Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz fsb1000 #33495 üzenetére

    Unod, hogy mész előre és mindenkit szétlősz? :DDD Tegnap Bencz-vel mentünk platoon-ban, szegény csak kamillázott, hogy ő a Tiger P-vel osztja a 220hp-s lövéseket és elbújuk a T8 tankok elől, én meg beállok melléje párhuzamosan és benyögöm, hogy fedezem az oldalad és pattog rólam minden. :DDD Rálő az IS oldalára 350 méterről és lekap belőle 210hp-t, én rálövök és eltűnik róla 350hp+detrack. :DDD

    Kobold190: Erről a 60+ bekapott sebzésről szívesen megnéznék egy replay-t. Egyébiránt többek közt nekem sem tetszik az, hogy nyílt forrásból megszerzett információt valaki csak kérésre oszt meg másokkal. Én ennek szöges ellentéte vagyok és ez a topikban is látható, jelzem nyíltan, hogy bárkinek leírom a tankok kritikus könnyen lőhető pontjait(persze nem mindet, csak azt amivel tényleg gondja van). Továbbá pl. WaWP-ről is írtam itt pár tisztázó hsz-t, hogy ki mire számítson. Némely infó nyílt mások számára is elérhető, némelyik viszont nem. :U

    "Ha kérdéssel fordulnak hozzád és a biztos tudás birtokában megtagadod a válaszadást azzal nem kérdőd lesz szegényebb, hanem jómagad."

    (#33498) marked one94: A szóban forgó ágyú lövedéke tudja a 400hp-t, csak ezért tud sebezni ekkorát a löveg. Ha a lövedék max sebzése is annyi lenne mint az ágyú átlagértékéhez meg van adva, akkor soha nem lőhetnék vele 400at. Van benne random faktor, de nagyon sokat számít, hogy az adott lövedékhez milyen értékek vannak társítva, mert azt beveszi az egyenletbe. Bár most nem tudom megnézni, de ha jól sejtem ezért van az, hogy a Tiger P nagyjából a löveg adatlapján feltüntetett értéken sebez, nem tud többet a csőben lévő töltet sem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák