Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz vhw #29978 üzenetére

    Szép dolog? Meg kiskapu? Meg tisztességtelen?

    ----
    Tudod mit? Ismét átgondoltam ezt a vitázgatást.
    Olyanok szólaltak meg főleg, akik nem tagjai a PHE-nek.

    Nos.. a sáját klánotok heggesszétek a becsület és kiskapu támában, ha meg nem vagytok tagjai egyiknek sem akkor a saját erdőtökben keresséték a szilánkot.

    Meggondoltam magam... pedig már visszakoztam.
    Nem érdekelnek a sírámok meg az észérvek, meg mit hisztek "tisztességtelen"-nek
    Ha úgy gondolom, bármilyen szabályzatba nem ütköző módszerrel segítem a saját Klánom tagjait a fejlődésben, ha azt igénylik.
    Azt meg magasról leejtem, hogy ezt kit zavar.
    Ha van rá igény akkor kettőt is viszek szakaszba.... lehet jelenti a megfelelő helyen.
    (de talán majd lesznek jobb ötletek is XP gyártásra)

    Ennyi.

    --------

    Hogy mindenki értse: az egész onnan indult, hogy a PHE tapasztaltabb tagjai nehezményezték, hogy a jól kereső századba kistankokkal járnak egyes tagjaink,ezzel lerontva az eredményességet.
    Ekkor logikus lépésként ki lettek terelve a t6-os századból és a szakaszozás lett az ajánlott közösségi játékforma, mint XP és kredit maximalizálási lehetőség, természetesen a tanulási lehetőség sem elhanyagolható.
    Ekkor ajánlotttam a "kistankos" szakaszt: t3-t6 tank egy t10-essel
    6-8 csata nem sok, de a statom semmit nem változott kb. felét nyertük ezeknek.
    És ahol sikerült duplázni (győzni) ott a szintjükhöz mérten nagyon sok XP-t kaptak.

    Eddig elenyésző csataszám, de ne kellejen már ezen kivülállókkal vitázzak.
    Sem azon miket találunk még ki, mivel húzhatjuk feljebb a lassan fejlődő tagokat.
    Ha annyira nehezményezik ezt a kistankos szakaszt, akkor vigyék ők (is) "normál" szakaszba és tanitgassák a tagjainkat.
    Na ... ha ez meglesz akkor igérem nem lesz több kistankos szakasz.

Aktív témák