Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz Arpee78 #20653 üzenetére

    1. Az ellenfél retardáltjait ugye nem látjuk max akkor ha bejön a 1-15-ös nyerés de még akkor sem biztos, hogy amiatt volt lehet egyszerűen a szerver belenyúlása.
    és igen valamit jó lenne csinálni, hogy vér istván tanksofőr ne rögtön T8-ba kezdjen amikor fogalma nincs a pályákról, a tank kezeléséről már nem is beszélve.
    Nem ok nélkül alakult ki a "Löwe támadási stílus" kifejezés a seggel rohamozó walletwarrior-okra.
    2. A MM-el nem az a baj, hogy magasabb tier-ű tankal találkozol hanem amikor azzal sorol be.
    Hogy megértsd nézd az IS-től a párosítást na ez az ami a legutóbbi MM reszelés óta igen intenzíven elharapódzott.
    kizárt, hogy az időutazáshoz mérhető feladat lenne ezt megoldani.
    3. Nem tudom milyen tankokkal van tapasztalatod de szerintem nem túl sokkal ha ezt nem érted.
    4. Ezzel kivételesen nagyjából egyet értek.
    5. Milyen szerencse, a PH-n nincsenek ilyenek. Tévedsz nem kevesek kaptak már chat ban-t emiatt én meg nem de nem is értem hogyan sikerült ezt eddig megúsznom :D
    Viszont azt ne felejtsd el, hogy leginkább azokat szoktuk basztatni akik orbitális balfaszok és valóban csak a csapat kárára játszanak. Pl. nézd meg matyashun nevezetű usert.

    Fel
    Ha neki akarsz szaladni már most megteheted nem kell várni megy a teszt4.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák