Hirdetés

Aktív témák

  • Cooper911

    senior tag

    Az elmúlt pár napban végigolvastam a hozzászólásokat. Az arty témához annyit fúznék hozzá, hogy én igazándiból annyit változtatnék, hogy ezt a hülye felülnézetes satelite-view-t megszüntetném. Szépen egérgörgővel tudná állitani a lőtávot, az irányt egérrel oszt kész. Saját látótávjában az ellenség fölé ki lenne irva a távolsága, látótávján kivül meg amit a csapattársak megjelölnek tankokat annak a távolságát kapná meg. Persze a crew %ának megfelelő pontosságal. Ez lenne kérem a tüzérség nem ez a felülnézetes marhaság.

    A bétában viszonylag sokat arty-ztam (azóta nem) szóval van tapasztalatom velük.

    A credit szerzős témához meg annyit, hogy Tier 5 körül tényleg egész jól lehet keresni. Nekem az M4 Sherman (maxolva 80% crew) az egyik kedvencem, körönként 8-10k kreditet hoz, az első körnél meg ugye a duplája.

    Egyébként érdekes, hogyha viszonylag jól nyomom 2-4 kill meg sebzés meg esetleg detect is akkor tuti kikapunk. Ha bénázok és hamar kilőnek, akkor álltalában nyerünk, szóval nagyjából ugyanannyi xp-t kapok mindig :)

    Akinek van KV13-a az irhatna nekem róla akár privátban is.

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

Aktív témák