Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisApám

    addikt

    válasz diegho #27874 üzenetére

    Akkor, kis munkával (kéréssel - lásd én) és ha van időd rá,
    mint 1-2 jó magyar játékos, akik segíteni akarnak rajtunk
    (vagy bocsi, más nevében nem beszélek,
    azaz rajtam akarnának segíteni, mert van mit tanulnom)
    felraktak pár jó csatát kommentárral a Youtube-ra,
    és ahogy írtad, sima replay helyett ennek lenne értelme,
    Te is felrakhatnál kommentárral egy jó pár csatádat. :R

    [ Szerkesztve ]

    ̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

  • Angel1981

    veterán

    válasz diegho #27874 üzenetére

    Az "én simán összehozom a 65%-os win rate-et egyedül" mi, ha nem a "nézzétek milyen király vagyok" mentalitás fitogtatása? Ez ráadásul teljesen terméketlen, ebből tényleg semmit nem lehet tanulni - nem ugy, mint egy replayből.

    "Nem rakok replayt, mert abból nem fog tanulni senki semmit"
    Állítólag régen nem hogy replayket, hanem egyenesen oktatóvideókat gyártottál - amiket én már őszinte nagy bánatomra nem láttam, de megnéztem volna őket.

    "Megkérdeztem ki akar szakaszozni párszor itt, akik akkor felvettek és hívnak játszok velük azóta is és elmondom mit csináljanak, vagy mit rontottak el."
    Most akkor mi van? Pont az előbb írtad, hogy az elmúlt 1 évben az egyéni küldetések szakaszos részét leszámítva tök magányosan játszol. :F

    Ha meg egyébként ennyire készséges vagy, egy saját csatorna által akár 5 számjegyű emberrel is megtehetnéd ezt - persze semmi sem kötelező, nincs jogom előírni, hogy mit csinálj.
    Az biztos, hogy ha én olyan jó játékos lennék mint Te, ráadásul ennyi időm lenne játszani, mindent elkövetnék annak érdekében, hogy a lehető legtöbb emberrel megosszam a tudásomat, mert miért ne?

    5 évet Kung Fu-ztam, ott hallottam pár bölcs mondást, ami idevág, az ez:
    "Add tovább a tudásodat, és így válj hallhatatlanná".

    Egyébként az egyéni arcképet az arcképgyárosok csinálják, neked csak a képet kell nekik elküldeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák