Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz rlazol #17330 üzenetére

    Vagy amikor 156 ot sebzek jpzIV-el, aminek 150 az alfája?

    + / - 25% ;)

  • dfsz34

    őstag

    válasz rlazol #17330 üzenetére

    Ammorack lövés vagy sikerül vagy nem, nem igazán érted, amit mondok, úgy látom.

    Az utolsó lövés, ami kiszedni hivatott az ellenfelet. Én arról pofázok, hogy feltűnően és minden RNG határon túlmenően gyakran meghagy valamennyi hp-t. Volt olyan csatám, hogy 10 hp sebzés 3 kilőtt tank. Aki nem látott még ilyent, hogy megmarad egy tank feltűnően alacsony hp-vel, arra nem tudok mást mondani, hogy figyeljen alaposan és szinte akármelyik csatában lát.

    Érted, ez az az eset, amikor a panthered a 130 hp-s ellenfélbe belever 120 hp-t és az ott figyel még 10-el tovább. Ez nem ritka eset, sőt, gyakori.

    Azt nem tudom megmondani, hogy az adrenalin rush miatt van-e ténylegesen vagy ez egy alap WG RNG paraméterezés, hogy kicsit megnehezítik a tankok kilövését és ilyenkor a dmg számításnál kap egy negatív RNG eltolást. Egy a lényeg, ez egy nyilvánvaló RNG eltérítés, amivel végül is semmi gondom nincs, mert számítok rá. A gondom azzal van, mikor nem látják be a zemberek, hogy ez a rendszer ilyen, nem vegytiszta RNG. Gond? Csak akkor, ha nem ismered a hatás mechanizmusát és a lényeges pontokat, amikor beavatkozik a játékba és emiatt nem is reagálsz rá.

    Gyenge játékosoknak még halvány f...ja sincs ezekről, fel sem ismerik ezeket a szituációkat és persze le sem reagálják, csak elhiszik, hogy mindig és minden a véletlen kezében van. Hát sajnos, nincs. Ez egy hatalmas előny, ha egy értelmes játékos számít ezekre a dolgokra, van egy szisztémája stb stb. Pl amikor rámész egy kis hp-s ellenfélre, akkor sok nagyeszű kint maradt védtelenül, mert az alfája nagyobb, mint a tank hp-ja, úgyis kiszedi, aztán jön a meglepi.

    Erre jössz a panther ammo rack-el. Mit mondja erre? Úgy tudom, ammo rack-nél nincs eltérítés, én legalábbis nem tapasztaltam. Talán így ezt a hosszabb verziót már megérted.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák