Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackson82

    csendes újonc

    Szerintem annak, aki igazán tud játszani, annak mindegy, hogy költ-e erre a játékra vagy sem... Maximum lassabban halad... A prémfiók miatt több xp, több kredit, a prémtankok miatt több kredit, gyorsabb legénységképzés... De ennyi, se több, se kevesebb...mert ugyanúgy az ő tudása fog kelleni és nem a pénztárcájának a vastagsága... Agyhalott siemka vérpistikének megvehetik az összes prémtankot, meg állandó prémfiókot, meg a booster csomagokat...sőt e-bay-en akár egy super unicum statos accountot is... De akkor se lesz több a játékban, mint aktív -1 tank a csapatának, ha nem akar jobban és jobban játszani, megérteni melyik pályán, milyen tankkal, milyen helyzetben, hova, hogyan és miért, stb. Puha tankkal akar majd villogni a banán utcában... csőlehajlás nélküli tankkal akar majd tornyozni...és még lehetne sorolni...holnap estig...én sose leszek unikum, de nem azért, mert nem tudnék még többet költeni a WoT-ra... Hanem azért, mert én nem tudok annyira jól játszani... Az e-penis méretének állandó méricskélését sose kedveltem és nem is fogom... Munkahelyem van, abból élek, nem a játékból...ez csak egy szórakozás...és hát picit visszakanyarodva az eredeti témához, az sem egy elhanyagolható tény, hogy mivel játszik az ember...1280x1024-ben 10-20 fps-sel agyonbutított grafika mellett vagy egy komoly géppel, ami minimum 60 fps tud, komoly beállítások mellett... plusz az internet hozzáférés minősége is sokat számít... Azt hiszem ezekkel nem mondtam itt senkinek se olyan nagy újdonságot... Én például 25-30 fps-t tudó géppel kezdtem anno, de sokszor sniper nézetben jó volt még a 14-16 fps is... Most full hd-n tolom egy pár hónapja, fix 60 fps-sel, szinte minden beállítás a csúcson van, már ami kell magához a játékhoz...és mikor váltottam PC-t, akkor olyan volt, mintha egy másik játékkal kezdtem volna el játszani...

    "Sose szakítsd félbe az ellenséget, ha éppen hibát követ el."

Új hozzászólás Aktív témák