Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz virkir #7886 üzenetére

    Mióta az IS-8-at úgy használom, mint egy Tier 5 T-34-et, határozottan jól megy vele.

    Ha nincs vele szemben nagy elvárás és távol maradsz, akkor lövéseidtől szépen pukkannak majd az E75-ök és IS-7-esek. Nekem legalábbis ez a taktika és tegnap szépen arattam vele.

    Amx 12t-vel sírógörcs játszani. Tuti velem van a bibi, mert nem érzem mikor mit szabad vele.

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • Eagle16

    addikt

    válasz virkir #7886 üzenetére

    Sokat amúgy se fog érni a páncélzat 7.5 után, mikor 30 emberből 15-nek 260+-os átütése lesz...nekem megéri a jó ágyú a gyenge testért cserébe.

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz virkir #7886 üzenetére

    Azt hiszem indokolatlanul "ijedtünk" meg az új medektől. Igazából csak az E50-ekről van benyomásom. A t9-es kicsit gyengült a másik leheletnyit javult, de ennyi. A többi sem borítja a táncrendet ahogy tesztszerón tapasztaltam.
    ----

    Viszont sokak örömére tegnap elgondolkodtam azon, hogy abba kéne hagyni ezt a játékot, függőség ide, függőség oda...
    Nem a vereség sorozatok, hanem a következetlenség az amit nem tudok tolerálni, főleg a lepattanóknál. EU szerveren megkezdtem (volna) JagdTiger és T30 Xp gyűjtést.
    276 penes TD-kkel medek oldaláról/hátuljáról pattani zavarbaejtő...

    JagTigerrel olyan csatában voltam mint még sosem, az ellenfelet bekerítettük majdnem nyilt mezőn és kezdtük volna halomra lőni a kb. 10 tankot. T44, T32 teljesen oldalt áll, mindkettőről lepattantam, erre berongyoltam közéjük növelve a káoszt, csak úgy hullottak, de egy T54 kiszököt. Másik JagdTigerrel utána eredünk: megy az artynk felé. Tőlem kapott egy tökéletes segglővést ami lepattant a másik Jagtiger meg sebzés nélkül leláncolta (szintén hátulról)
    Ez még semmi, mert a nagy írtás után fordult a kocka és egyedül maradtam 2 HT meg egy artyval szemben. Löwe egyedül foglal. Oda megyek és szemből a hasát meglövöm, az is lepattan... arty kilő.

    Köv csatában T30al megyek. Full béna KV-13 meddel küzdök 1v1-ben kb 200m távolságból.
    Én szemben állok kissé beforgatva, fele haspáncél elrejtve, ö meg az oldalát mutatva kitolatgat egy ház mellöl, hogy tudjon lőni. (és kinn is marad néha) Én meg sem mozdulok, gondolom könnyű préda lesz.
    3 lővésem lepattan a 90fokos oldaláról (276pen vs 85-ös páncél), miközben majdnem minden lövése megsebez és levisz 1000HP alá. Annyira belefeledkeztem ebbe futurisztikus a szituba, hogy észre sem veszem egy Obj704 átbukik a töltésen és oldalról egylővésez.

Aktív témák