Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz jagada #76123 üzenetére

    Tegnap nekem is volt egy köröm T10-ban ahol az IS7 behozott egy PZ1C-t , hogy majd ő megy felfedezni . Pedig nem piroskák voltak . Beírtam , hogy várok amíg betölt az 50-120-am aztán kilövöm ha nem mozdul . Így aztán sebeztem is gyorsan a csata elején egyet :)Aztán megnyertük a csatát végül .

    Előre félek mi lesz ha beindul a téli szünet a sok agyhalott majd eláraszt minket .Nekem a gyerek egy éve játszik ( 9éves ) és eddig a KV85-ig jutott el ,de inkább nem megy vele mert nem eredményes viszont KV1-el van 8 kille .Az alapokat mondtam csak el neki és szokott nézni videókat néha és ennyire képes . Nem is értem aki piros az milyen képességű az életben ? Talán pont Diego írta , hogy azért némi intelligencia kell ahhoz , hogy jó játékos legyél , mert ugye ennek hozománya a képesség a tanulásra .

    ddt .:Mákos lövés volt ennyi . Tegnap mentem egy kört az OBj261-el és nekem is volt egy szerencsés találatom . Kezdés után Sand riveren néztem a vonulókat és amint felvillant az IS7 picit mozdítottam és előttem magam. Kapott egy 900dmg-t. Aztán mikor láncon volt később és teljesen beszűkültem akkor mellé ment .

    [ Szerkesztve ]

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák