Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz jr1994 #75214 üzenetére

    Nekem a Löwe hoz szépen 2K dmg esetén. Az ágyúja pontos és átvisz sok mindent, igaz kevésbé pattint, mint az IS3/6. Ma is volt egy nettó 80K-s kanyar prémmel :)

    Amúgy az SP is nagyon tud hozni. 78%-os a WR vele. Igaz csak 20 csata, na de akkor is. Sherman Jumboval megtanultam, hogy kell az ilyen heavy medekkel játszani és itt kamatozik is. Néha vicces, amikor az IS3 tolat :))

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

  • Antonius1978

    addikt

    válasz jr1994 #75214 üzenetére

    Az SP-t csak annyiban sajnalom, hogy nagyon remek a penzszorzoja, tehat ha turheto sebzest tudsz kiosztani, tobb penzed marad, mert olcsobb hozza a loszer.Kerdes, hogy milyen a lovege pontossag szempontjabol - gondolom azert vagy 50%-70%-al jobb mint az IS-6-e legalabb, es az a -4mm atutes az IS-6 lovegehez viszonyitva nem veszes ha a gyenge pontokra celzol. Az IS-6-al nehezebb ezt eljatszani, mert az esetek kb 60-70%-ban a loves nem pont oda megy ahova celzol, mindig masfele megy a kor kozeppontjahoz kepest, igy van hogy a gyenge pontot nem talalod el 10 meterrol sem :DD
    Most nem vagom, hogy nekem mennyi a toltes (a legenyseget 3x osztottam ujra, buktam is az utolso ujraosztaskor 10%ot, ami fajt), jelenleg toltesgyorsito es venti van, BIA nelkul, parszor tettem ra csokit amit nyertem, igy 9,45 lett, ha lenne BIA is, akkor talan kb olyan 9,3 lenne valoszinuleg.
    Engem is szerencsere eleg gyakran tesz csak 8as csataba, 9esben is lehet lovoldozni, ha oldalba tudod oket kerulni, mert maskepp nehez ott remekelni arany loszer nelkul, es annak is kb fele pattan, hiaba arany.
    Amikor van ingyen prem nap, akkor az IS-6-al gyujtogetek :C
    Habar a TOG is hoz nemi zsozsot a konyhara, es ha lesz az orosz tankhoz hangulatom, akkor majd az is fog.
    Remelem lesz premium tank learazas, mivel szereztem 1000 aranyat, jo lesz majd az E50M legenyseget egy T-25-ben huzni.
    Amugy mostanaban 2 tankot szeretnek megvenni, az OBJ704-et valamint az ST-1-et, de ezzel a jatekkedvvel majd jovo ev kozepen :D

Új hozzászólás Aktív témák