Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz vhw #67327 üzenetére

    Nagyon rossz a szórása az ágyúnak, gyenge pontot felejtős, hogy eltaláljon. Az ágyú "viselkedése" hasonlít a t49-re, csak a paraméterei sokkal rosszabbak, így kell nézni. Ennél pattogósabb ágyú nem sok van ebben a tier-ben, szóval a hajamra kenhetem a papíron 92-es pent általában. Annyi van, hogy kiismerhető az ágyú viselkedése, az sokat segít, főleg aki ismeri a t49-t jól, annak könnyebb.

    Az elején még én is azt gondoltam, hogy majd f2f kivégzem az artyt vele, aztán rájöttem pár próbálkozás és hirtelen halál után, hogy ez nem a nyerő stratégia :) . Ha minden második lövés talál, akkor jó napom van de akkor még mindig imádkozni kell, hogy sebezzen is, ne lepattanó legyen.

    Talán pont ezért, érdekesek a csaták vele, még egy totál gyenge ellenfelet sem lehet lebecsülni és lerohanni nagy arccal. Komolyan, ilyen szutyok kis tier pz-k is fejtörés soxor és körbe kell gyorsan nézzek, hogyan tudom becserkészni. Szerintem oktató tanknak elmehetne, olyan értelemben, hogy aki ezzel megtanul játszani, annak nem sok gondja lesz már a medekkel utána a játékban.

    A kredit termelés meg félelmetes, most, hogy van prémem röpködnek a 40k bruttó kreditek vele, az azért elég durva, szerintem a nagyon alacsony általános sebzés átlag miatt kapott egy jó kredit szorzót. A kredit meg mindig jól jön, főleg most, hogy kell vegyek pár tankot.

Új hozzászólás Aktív témák