Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz vhw #6519 üzenetére

    Azért ezt nem mondanám ennyire biztosra. A tigris h-t csak az nem lövi meg, aki nem akarja és "cserébe" még elég lassú is és nehezen fordul. Legalább a teste nem hatalmas és sniper módban álcahálóval már jól rejthető. Ha nem egyesével vonulnak egy tuti fedezékben levő Tigris ellen, akkor kb 1 perc alatt kilövi 3-4 kis orosz t34.

    Nekem ez a Tigris H nem nagyon jön be. Megyek vele 4-5 bukó kört és 50 ezer kredit füstté válik, annyira drága a javítása. Legalább a lőszer nem drága hozzá, de az xp és kredit termelése siralmas. Volt olyan pálya, hogy szinte lövéshez nem jutottam, mert a szokásos sniper helyek nem működtek, akkor éppen olyan ellenfelek voltak (Hindenburg), hogy minden a város egy részére tömörült és a Tigrissel nem tudom elég gyorsan megkerülni, ráadásul az sem veszélytelen dolog, egyedül vonulni a nyílt terepen (artyk azonnal lőnek és a scoutok meg a gyors medek ott szoktak portyázni), egyszóval bementem a városba, volt 1 sebző és két lepattanó lövésem és akkor hirtelen körbevettek, nem voltam elég gyors és kész. Buktam vagy 12 ezer kreditet csak ezen a körön.

    Öreg motorosoktól kérdezném, hogy a Tiger H mindig ilyen sz.r volt? Drága javítás és botrányos xp és kredit termelés, legalábbis a hírnevéhez képest, amit gondolom nem alaptalanul szerzett a VH-ban.

Új hozzászólás Aktív témák