Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Achill3uS #25820 üzenetére

    Nem CW, hanem a videóin látni, hogy sokat szakaszozik.

    De azt mondom, hogy lehetséges, akár egyedül is. Komolyan mondom. Van nekem is pár olyan tankom, su12244 (57% 1654 csata), pzs35 ( 65% 893), su101 (66% 237), ISU (58% 291), tiger p(59% 109), ram2 (67% 91) meg még pár, de azokkal kevesebb csatám van, most olyanokat néztem, amikkel 100 körül mentem.

    Ezeket randomban, totál egyedül. A nagyon jó játékosok még több tankkal, még jobb WR-t és még több sebzést/kill-t tudnak csinálni, úgyhogy ha azt nézem, hogy nekem is sikerült pár tankkal nagyon jól mennem tartósan (tehát bármilyen rng-t kapok, tudom tartani a jó teljesítményt velük), akkor ezen nem kell csodálkozni, ha valaki akár egyedül is lehozza a csatát.

    Az említett hellcat-al már sokszor láttam, hogy jó játékos kiirtja az ellenséget és megfordítja a csatát. Kettő hellcat szakaszban meg csodákra képes. Lassan én is kifejlesztem és kipróbálom.

    Sok OP tank van és sok olyan tank van, amikhez értő kezek kellenek, de akkor brutál jó lesz (pl a su101, amit sokan nem szeretnek, pedig brutál op tankot lehet belőle faragni).

    Ott a stat mindenkinek, meg kell csak néznie, hogy melyik tankokkal megy neki a legjobban és ha jó statot akar, akkor azt kell csiszolni, bármennyire is furcsa, nem a gyengeségeket kell javítani, azokat ki kell nőni, nem szabad rajtuk görcsölni sokat, hanem az erősségeket kell még tovább erősíteni, ez egyébként az alapja minden sikernek. Nem én találtam ki, olvastam :) de nagyon igaz.

Új hozzászólás Aktív témák