Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    félisten

    válasz sith7 #247421 üzenetére

    Inkább 50+ db az a 20 db :DDD Szerintem ez sok dologtól függ, ha valaki pl. keres egy évben 10+ milliót, akkor az évi 40-70e Ft nem sok. Ha valaki keres évi 1.9 millió minimál bért, akkor sok.

    [ Szerkesztve ]

    Apple Watch Series 6 44mm-es GPS okosóra Eladó! Fully electric lifestyle!

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz sith7 #247421 üzenetére

    technikailag igazad van, de ez egy marketing gépezet, ami berántja a játékosokat. Egyébként az összes mocsok mikrotranzakciós mobil játék erre épül, a wot még egészen finoman csinálja és a kategóriában egyáltalán nem kapzsi.

    Például játszom a herowars-al, játszogatok, a wot cc-k ajánlása után és ott szinte mondhatni természetes, hogy aki valamit akar kezdeni azzal a játékkal az havi 20-40e forintot rálocsol, 100e forintnak megfelelő költés is gyakori és vannak, aki hetente költenek ennyit. Van játékos a szerveren, aki saját bevallása szerint is 20e dodó felett égetett már el a játékra, 1 év alatt. Nyilván mindenkit legyőz, ő a félisten a szerveren, biztosan megérte neki... :) akárhogy is van, a 20 dodója már nincs meg, az az egy ami biztos.

    Ehhez képest a wot, hol van? Meg azon logika mentén, hogy minek van értelme, semmire nem szabadna költeni, ami nem az egészséges életfentartáshoz kapcsolódik :)

    Abban is igazad van, hogy emberek elégetnek mondjuk 80e forintot, kapnak egy dopamin löketet, hogy nyertek, aztán ott rozsdásodnak meg a tankok, amikre igazából nincs szükségük meg az értéktelen egyéb nyeremények pl skinek (a skinek amúgy legostobább termékek és nem véletlen, hogy állítólag jól fogynak pont emiatt :) ) a garázsban. Nekem pl az arany is szinte értéktelen, mindenem megvan, évi 1-2e aranynál többet nem tudok értelmes módon elkölteni ebben a játékban, talán még az is sok.

    Ennek ellenére veszek egy kis csomagot :) Már nem költök sokat a WoTra, ennyivel elismerem a fejlesztők munkáját én így gondolok erre. Ha nyerek valamit, akkor megnő a dopamin szintem, örömet érzek, de ez másodlagos érv :) Igen, elégetem a pénzt, ez van, együtt kell élnem vele, hogy pazaroltam.

  • Djuree

    félisten

    válasz sith7 #247421 üzenetére

    de akkor minek jössz ide? menjé a fészre ott vannak az ilyenek mint te, ott ez a színvonal, itt nem hiányzik ez, ne hozd ide légyszíves. köszi! :R
    mindenkinek van hobbija amire sokat költ, akit éppen az a dolog hidegen hagy annak az pénzkidobás. legót is gyűjtök, bőven 7 számjegyű van belőle, egy jó használt kocsi ára, másnak valszeg ez is kidobott pénz, ismerősöknek, kollégáknak pl., de nekem meg az a kidobott pénz amit pl. a szomszéd horgászatra költ, de megértem mert ő azt szereti.
    sőt bringára is sokat költök, van abból is 3, amik nem olcsók szintén.
    hogy ezek a dolgok most digitálisak vagy nem az manapság már nem mérvadó...digitális tartalmakat is árulok, azokat is veszik pedig csak 1-esek és nullák. :U

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Plata

    félisten

    válasz sith7 #247421 üzenetére

    Nézd ha nem veszel semmit akkor is van simán 20 prém tankod.
    Én nem szoktam sűrűn de amelyik fiókommal játszom rendesen azon van marha sok prém.Nagy része tök ingyen.
    Sőt szoktam WoWp-ben aranyat csinálni és abból veszek WoT-ban prémet. ;)
    Az utóbbi félévben két prém t8-at szereztem ingyen aranyból.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés