Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zizi123

    senior tag

    válasz joergie #246769 üzenetére

    Szituáció:
    A bucka 2 oldalán vagyunk az ellenféllel, A bucka tetejére felérve, kidugva a csövet várom, hogy az ellenfél feldugja a buksiját, hogy meglőhessem. Tehát a célkeresztem mered a semmibe.Megérkezik a delikvens, beleér a célkeresztembe, nyilván nagyon közel vagyunk egymáshoz, ezért a célkereszt érzékeli, hogy valami bejött a képbe, és kompenzál, ezért az eddig becélzott célkereszt elugrik a p.csába. Minél közelebb vagyunk egymáshoz annál nagyobb az ugrás.
    De sima egyenes, egyenletes mozgást végzek a tankkal és a célkereszt az éppen elhaladó tereptárgyak távolságától függően rángatja a célkeresztet, akár fél képernyőnyit is.
    Őrületbe kerget.

    A másik óriási problémám a kameramozgás.
    Egyszerűen 70e csata után sem tudom megszokni, hogy ha közel megyek valami tereptárgyhoz a kamera annál közelebbre zoomol rá a tankra.
    Tehát nekitolatsz a ház falának azt sem tudom hirtelen mi történt, mert a teljes képernyőt a tank tölti ki, azt sem tudom hirtelen mi történt, merre vagyok arccal.
    Ennél sokkal rosszabb, amikor rámront az ellenfél, és lökdössűk egymást de a kamera úgy ugrál, hogy hol 100m-ről látom a tankot, hol belülről, és csak küzdök mint disznó a jégen, hogy azt sem tudom, hogy mit is kellene csinálni, hol az ágyúcső, hol az ellenfél...
    Ettől is megőrülök...

Új hozzászólás Aktív témák