Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz Emu #168883 üzenetére

    Én már 7-es szintnél is úgy tapasztaltam, hogy mindenki prémium lőszerrel lő.
    Igen, a 907-est kihagytam az elemzésemből. Tegnap este mentem egyet battel és az 5 (nem prém) lövésből 5 pattant szemből egy 907-esről. Igaz messziről lőttem rá, de akkor is. Hihetetlen OP az a tank.
    Érdekes lenne, ha ebben a módban nem lehetne artyval menni, illetve csak olyan tankokkal lehessen, ami bárki számára elérhető.

  • galervin93

    őstag

    válasz Emu #168883 üzenetére

    Nekem nyaralás miatt kiesett majdnem tíz nap, de hogy tutira menjek, még nyaralás előtt az utolsó játékapomon toltam egy kb. húsz meccses, két rangot/tíz stráfot vesztő etapot. :C Így tegnap hiába sikerült jól a napom (8 stráf plusz), magasabb rangra nem jutottam, ma meg már nem lesz időm játszani. (Emlékszel a múltkori szakaszozásra, na úgy toltam a nagy bukó etap alkalmával is. :DDD )
    Rövid véleményem az első (fél)szezonomról: jobb, mint a random. Számomra az első 6-7 szint BC-tel (valamint ksebb részt 13-105-tel) nagyon könnyen meglett, mivel itt még sok gyenge játékos van, akiket könnyű megelőzni 3-4-5ezer kombinálttal. Aztán egyre inkább a közelharcra tevődik a hangsúly, eleinte a keményebb medek még működnek, de a gyors heavyk uralják a mezőnyt. Nekem IS-7-em van, amivel randomban van kb. 5 csatám, szóval nagyon nem ismerem még, de már néhány rangsorolt meccs alatt rájöttem, hogy jó cucc, csak gyakorolni kell majd vele... Másrészt mentem még T57-tel, ami a nagy burst-dmg miatt jó tud lenni, cserébe lassú, így inkább a defenzív (vesztes...) csatákban voltam jó vele bár nyertesben is csak egyszer nem jött stráf (epic rush volt).
    Szóval a mód nagyon tetszik, kb. tudom is, mit kell majd csinálnom, csak ne jöjjön közbe semmi, tudjak eleget játszani, akkor úgy érzem tudnék jó eredményt hozni. Mindenesetre már így is megérte, sok kredit, fogyó, boost és kötvény jött. Várom a következő szezont. :K

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák