Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz gy-daniel #12057 üzenetére

    Betojás! :D
    Mondjuk mire véghezviszed, már félig eldőlt a csata, és onnan nem csak te látsz jól, de téged is jól látnak.
    Azért majd kipróbálom! :)

  • jano_77

    nagyúr

    válasz gy-daniel #12057 üzenetére

    Köszönöm....bár a KV-1S nem gondoltam eddig gyors tanknak....legalábbis ennyire nem. :N

    (#12064) Linkin: nálam sem frissült már elég régóta, nem tudom mi van vele....már megnéztem, hogy van-e újabb kiadás, de nincs. :F

    (#12086) Djuree: nem olyan vészes a helyzet, mint gondolod :D

    (#12097) akosf: zászló foglalós játéknál - nem tudom mi az angol neve -, a foglalás eddig is úgy volt, hogy ha az ellen is bement a körbe, akkor megállt és addig állt is, míg ki nem lőtték vagy ki nem ment a körből!

    Nem tudok a Tiger II-el megbarátkozni....Tiger-t nagyon szerettem, viszonylag jól is ment vele, de a II az vmi borzalom hozzá képest! Egyszerűen képtelen csatát nyerni...nem úgy, hogy én döntöm el, hanem "ámblokk"....folyamatosan csak bukó csatákba kerülök vele....már nem merem a garázsból kihozni. :U

    Tegnap volt egy olyan csatánk Cliff-en, hogy egy T28 Protonk kis hilyán elveszítette nekünk a már megnyert csatát, csak azért, mert a jobb oldalon - átjárónál /lentről indultunk - beállt a szikla sarkához és nem volt hajlandó egy tappottat sem elmozdulni! Se segíteni másik tanknak, szakasz társamnak, aki egyedül küzdött 2 tankkal az "öbölben", se akkor mikor már csak Ő volt illetve még egy tank és az artynk és az enemy-nél 3 tank és arty a saját bázisuk körül, nem támadtak. Hiába pingeltünk neki, írtuk, hogy mozduljon már meg, miért nem lő....először semmi reakció! Majd beírtam, hogy mindenki reportolja, mert AFK! Erre már rögtön feléledt és írta, hogy Ő a bázist védi és ne reportoljuk! Anyád!!!!! Nagy nehezen hajlandó volt elindulni az enemy bázisa felé, de eddigre a másik tankunkat kilőtték, maradt Ő és egy Hummel......rögtön írta Huminak, hogy támogassa - gyökér, ilyenkor már rögtön védjék a seggét -, aztán mázlijára kilőtte a 3 tankot és végül megnyertük. De hogy lehet vki ekkora gyökér és retard?!? Olyan ideges lettem, hogy ha a szomszéd asztalnál ült volna tuti lenyomtam volna egy qva nagyot neki! :W :o

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák