Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz dvids #58944 üzenetére

    Nem a tankkal van a baj, hanem a nagy negatív kontraszt döbbentett meg. Olyan nagyon rosszabb az elődjéhez képest, amit 100 csata után sem tudtam tolerálni. Én úgy játszottam vele mint a Cromwell tankkal, pedig úgy ezzel nem lehet. A rohangáláshoz egyszerűen túl lassú, szemből támadáshoz a páncélátütés (gyakorlatilag ugyanaz mint a Cromwell) miatt nem használható. A tanuljam meg a gyenge pontokat, duma egy vicc az E-75 gyenge pontjait (szemből) sem viszi át, sőt az oldalát sem ha egy kicsit szögben áll. A körbetáncolás meg már az E-75 lassúsága esetén sem jön össze. A használjam ki az átlőhetetlen tornyot, tippek sem szoktak bejönni, mert már a zöld játékosok (még én is) is különösebb probléma nélkül lövik huzatosra. Valaki végre megtaníthatná hogyan kellene használni...

    P.S.: Hitetleneknek gyakorlóba átlövöm a szemből a tornyot, (nem a parancsnoki kupolát, az túl nyílván való lenne). Ha szeretnél egy fotót a Comet tankodról torony nélkül azt is meg tudom oldani.

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák