Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Mister_X #50047 üzenetére

    Hát igen, ez egy fogós kérdés, hogy melyik tank hozza a legjobban a kreditet, ha a vételárhoz képest is nézzük.

    Passzolom.

    Egy biztos, ha az ár fontos tényező, akkor az E25-t tartom a legjobb vételnek, annyi feltétellel, hogy bejön-e ez a stílus. Ha igen, akkor szerintem ennél jobban semmi se f.ssa a kreditet, ha vételárral arányosan nézem. Az xp-ről nem is beszélve.

    Nem vagyok pro, de 1600 vele a sebzés átlagom plusz a spot, amit nem tudok mennyi, de az beszédes, hogy a negyedik legtöbb átlag xp-m vele van. Szóval van ott spot is rendesen, arra is jön a kredit szépen.

    A lőszer nevetségesen olcsó, szerintem ha valaki megtanulja legalább felső közép szinten használni, akkor kredit gondja többet nem lesz és mivel agilis tank, ezért nagyon szórakoztató vele csatázni. Megunni nem lehet.

    Más:
    Úgy tűnik, meg tudom erősíteni, hogy az xwm frissítés segít a fagyáson. 10 csata után még nem fagyott ki, ez mindenképpen bíztató.

    Pár ember szenved tőle, frissítsétek az xwm-t, link a korábbi hozzászólásban.

Új hozzászólás Aktív témák