Új hozzászólás Aktív témák

• dfsz34

őstag

Beszóltam az ellenfélnek, hogy ez ma a harmadik csatám a JT8.8-al és az MM egy gyalázat. Az első két esetben én kaptam a totál idiótákat és sima vereség, most az ellenség kapta nulla tudásúakat.

Kaptam hideget-meleget, aztán a csata egy sima 15:5 nekünk kb 5,5 perc alatt, úgy, hogy mi védtük volna a bázist, de valójában mi támadtunk.

Ez lesz a játék egy halála, komolyan mondom. Ilyen MM mellett egyre unalmasabbak a csaták, vagy sima vereség, fölösleges erőlködni vagy teljesen sima győzelem, gyakorlatilag az egyetlen izgalom, hogy tudok-e eleget sebezni. Az odáig rendben van, hogy minden csata nem adhat izgalmat és fordulatos, izgalmas játékmenetet, de az már kicsit durva, hogy ma kb 15 csatából egyetlen egy sem volt érdekes.

Hagyom is csába mára, még a kv4 nagy motort kigrindelem, aztán csinálok valami érdekeset és izgalmasat, mondjuk megnézek egy jó sorozatot inkább.