Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz peterson79 #216609 üzenetére

    QB-nek láttam egy érdekes videóját yt-on. Foch B-vel játszott, de amit most kiemelnék belőle, hogy végig azon filózott, hogy mennyire balanszolhatatlan td. Ez volt a helyzet a WT-vel is, ki is vették. Szerintem ugyanez van a kukáskocsival is. Amiket elmondott a Foch-ra, azok teljesen illenek az FV-re is. És az artyval is ugyanez a helyzet. Amúgy emlékeim szerint ilyen volt már korábban, hogy láttad a lövedék pályáját. Nagyon rövid időn belül vissza is csinálták, mert akkor meg artyzni volt értelmetlen. Mondjuk én örülnék neki, ha eltűnnének.

    #216610 kchryss ha olyan tankokkal szeretsz játszani, amik nem a páncélra építenek, akkor elhiszem, hogy nem zavar a goldammo. Engem tegnap az obj-tel eléggé idegesített, hogy sokan szinte célzás nélkül lőttek át.

    Az amikor átment a bokor másik oldalára, az zseniális lépés volt. A yt videóit szoktam nézni, és elképesztő, hogy milyen könnyűnek tűnik a játéka. Elhiszem, hogy á, ez tök könnyű, aztán belépek a játékba, és jön a pofára esés. :)

Új hozzászólás Aktív témák