Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz hulp01 #216190 üzenetére

    Ha valaki gyorsan le akarja tudni a Team Clash és csak a jutalmakra megy rá annak érdemes figyelnie mikor melyik boostereket aktiválja a kiválasztott streamere.
    Én tavaly úgy csináltam meg hogy csak akkor játszottam amikor a legjobb boosterek mentek, így sokkal kevesebb csatából végeztem vele. Ha nem ment booster nem játszottam soha.
    Persze ha valaki pusztán élvezetből játszik vele akkor ez nem téma.

    Tavalyi tapasztalatokból egyébként azt tudom tanácsolni hogy élvezet szempontjából a 2. 3. 4. 5. napon érdemes sokat játszani. Itt már azért képben vannak sokan hogy hogyan érdemes játszani, de még lelkesek és nem égtek ki.
    Az utolsó napokra nem szabad hagyni a befejezést mert olyankor már játszhatatlan. Tömegesen megjelennek azok a rohadékok akik csak a pontokat gyűjtik úgy hogy berakják a tankot aztán elmennek afk-nak és csak a többiekre bízzák a csatát. Az ilyeneket a 3. afk csata után 1 hétre bannoltatnám mert tönkre teszik a többiek játékát. 7v7-ben ha van 1-2 afk tank akkor az sokkal nagyobb hátrány mint random 15v15-ben.

    Egyébként itt van Daki discord-járól hogy mikor tervezi indítani a boostereket:
    Booster schedule
    14-15 Prudent Approach
    15-16 Fire barage
    16-17 Intense battle
    17-18 Prudent
    18-19 Fire
    19-20 Intense
    20-22 Morale
    22-23 Frontal? well try it once
    23-10 Cap mission

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák