Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nihill

    őstag

    válasz ooloo #202724 üzenetére

    Most már működik, mindenki örömére :D

    semmit nem csináltam vele, tegnap crashelt, ma nem...
    Twitchen Frenzier-re gondolsz? Őt én is szoktam nézni néha.
    Pontosság so-so. Ha az elején 2 egymás utáni full aim lövésem sem sebez, akkor már tudom hogy 5-15 lesz a csata vége, ez nem az arty hibája... amúgy szeretem.

    Tegnap így jobb híjján leporoltam az M53/55-öt, volt egy tanulságos köröm vele.
    Közepesen BOT csapat, 7:06-kor egyedül maradtam 1 heavy és 3 arty ellen. Gyakorlatilag szinte a kör fele még hátra volt. Mivel a csata alatt mindenki a városban akciózott, gondoltam mókázok egyet a mezőn keresztül. Ekkor szerintem beütött az ellenfélnél a Dont cap kill all szindróma :DDD #köcsögartihajjommeg, #mibajlehet :DDD . szegények gondolom végig túrták az egész pályát utánam, csaképp a saját bázisukon nem kerestek. :DDD Egyvalaki azért beállt capelni 3:34-kor, biztos ami biztos. Kapott is egy blind resetet 100%-nál, wannabe-epic barátunk kidöntött egy fát camonak és beleállt, 4vs1arty-nál, NC. Hamarabb nem is mertem lőni, onnan viszont már tudták, hol vagyok. Csak akkor már idő nem volt cselekedni, még valaki beállt de 2 másodperccel a foglalás előtt adtam nekik egy újabb resetet, capkörből nem lövünk pláne artyval arty ellen NC#2. Végül 0:09-kor ért vissza a bázisukra az ellenfél M53/55-öse, de akkor meg már minek :DDD csak én spotoltam ő még nem... döntetlen...
    Gondolom a másik oldalon végig anyázták egymást a vége felé :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák