Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    válasz Barret001 #177402 üzenetére

    Csúnyának csúnya, de ha ez kell? :)

    Egyébként megyek a T-100lt-ért, ezért játszom vele sokat most. Próbáltam franciával és amerikai light-al is, de ezzel adta be.

    Jaaaj, egyébként fél órával előtte sírtam egyet (majdnem szó szerint :DD ), mert Himmelsdorfon is majdnem megvolt. Tudod mi hiányzott? 39 HP-ról kellett volna kiszedni egy arty-t...lőttem rá 2-őt és ennyi maradt neki, úgy, hogy közben AMX M4 51-et pattintottam valahogy..csak egy szemét A-43-as hátulról megcsapott, amúgy simán meg lett volna. kb 1,2 mp hiányzott ahhoz, hogy betöltsön az ágyú és szétlőjem a szemét artyját...

    Nekem tegnap kurvajó köreim voltak. Megértem azt a kollégát is aki rédzselt tegnap egy jót, de ilyen minden másnap van, legalábbis nálam. Emiatt nem kell feladni olyan könnyen. Szerintem most sokkal játszhatóbb a játék, mint évekkel ezelőtt, de lehet csak azért érzem így, mert egyre jobbak a tankjaim is, meg úgy unblokk a tudásom. Mondjuk nekem is volt jó pár év szünet, azokról az évekről nem tudok nyilatkozni, lehet akkor még jobb volt és most a szar :)
    Persze, volna mit finomítani, de nem muszáj játszani sem vele. Nekem se sok van már amivel tudok vagy inkább amivel van is kedvem játszani, de ez a játék most valahogy mindig bevonz, minden nap.Aztán lehet csak fél óra és látom, hogy ma nem adja, akkor kilépek és kész. ez van...

Új hozzászólás Aktív témák